PRISTATYMO SĄLYGOS

biocos

Užsakymo atsiėmimas Biokosmetikos akademijos parduotuvėse Vilniuje ir Kaune

Visada

Nemokamai

omnivalp express

Užsakymo pristatymas į Omniva ir LPExpress siuntų terminalus 

Užsakymo suma iki 20 Eur

1,90 Eur

Užsakymo suma viršija 20 Eur

Nemokamai

pasto skyrius

Užsakymo pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

Užsakymo suma iki 20 Eur

2,50 Eur

Užsakymo suma viršija 20 Eur

Nemokamai

dpd taskas

Užsakymo pristatymas į DPD siuntų taškus

Užsakymo suma iki 20 Eur

1,90 Eur

Užsakymo suma viršija 20 Eur

Nemokamai

dpd kurjeris

Užsakymo pristatymas per DPD kurjerį

Užsakymo suma iki 40 Eur

3,50 Eur

Užsakymo suma viršija 40 Eur

Nemokamai

lp express kurjeris

Užsakymo pristatymas per Lp express kurjerį

Užsakymo suma iki 30 Eur

2,90 Eur

Užsakymo suma viršija 30 Eur

Nemokamai

Plačiau apie pristatymo sąlygas skaitykite žemiau.

I. UŽSAKYMO ATSIĖMIMAS

Užsakymo atsiėmimas Biokosmetikos akademijos firminėse parduotuvėse Vilniuje ir Kaune - nemokamas. Užsakymą galite atsiimti:

  •          Vilniuje, Švitrigailos g. 5, darbo laikas I-V 10-18 val., VI 10-14 val.
  •          Kaune, Mosėdžio g. 7, darbo laikas I-V 10-18 val., VI 10-14 val.

 

Prieš šventinę dieną paprastai dirbame valanda trumpiau, o švenčių dienomis - nedirbame. Apie darbo laiko pakeitimus skelbiame www.bio-kosmetika.lt 

 

II. PRISTATYMAS Į SIUNTŲ TERMINALUS

Kaina

Užsakymo pristatymas į siuntų terminalus Omniva ir LP Express nemokamaskai užsakymo suma viršija 20 Eur. Užsakymų, kurių vertė iki 20 Eur, prie užsakymo sumos priskaičiuojamas pardavėjo nustatytas pristatymo mokestis. 

 

Paslaugos užsakymas

Pateikiant užsakymą, pasirinkite Omniva arba LP Express siuntų terminalą iš pateikto sąrašo. Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą terminalą, gausite SMS žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą iš terminalo galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu paros metu.

 

Pristatymo laikas

Siunta į pasirinktą terminalą pristatoma per 1-2 darbo dienas po jos išsiuntimo. Apie siuntos išsiuntimą informuojame Jus automatine žinute nurodytu el. paštu.

 

Svarbu! Siunta terminale saugoma 7 dienas nuo informacijos Jums SMS žinute išsiuntimo. Per šį laiką neatsiėmus siuntos, ji grąžinama atgal pardavėjui. Tokiu atveju, už pakartotinį siuntimą, skaičiuojamas papildomas 3 Eur mokestis arba klientas prekes gali atsiimti Biokosmetikos akademijos firminėje parduotuvėje (Vilniuje arba Kaune).

 

III. PRISTATYMAS Į LIETUVOS PAŠTO SKYRIŲ

Kaina

Užsakymo pristatymas į Lietuvos pašto skyrių nemokamaskai užsakymo suma viršija 20 Eur. Užsakymų, kurių vertė iki 20 Eur, prie užsakymo sumos priskaičiuojamas pardavėjo nustatytas pristatymo mokestis. 

 

Paslaugos užsakymas

Pateikiant užsakymą, pasirinkite LP Express pristatymas į artimiausią pašto skyrių. Pagal Jūsų registracijos metu nurodytą adresą sistema parinks šiuo adresu priskirtą pašto skyrių. Jei pageidaujate siuntą gauti į kitą pašto skyrių, turite sukurti naują pristatymo adresą savo paskyroje, kuris būtų priskirtas pageidaujamo pašto skyriui.

 

Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą pašto skyrių, apie tai gausite pranešimą iš pašto.

 

Pristatymo laikas

Siunta į pasirinktą pašto skyrių pristatoma per 2-3 darbo dienas po jos išsiuntimo. Apie siuntos išsiuntimą informuojame Jus automatine žinute Jūsų nurodytu el. paštu.

 

Svarbu! Siunta pašto skyriuje saugoma 7 dienas nuo pašti pranešimo apie siuntą išsiuntimo. Per šį laiką neatsiėmus siuntos, ji grąžinama atgal pardavėjui. Tokiu atveju, už pakartotinį siuntimą, skaičiuojamas papildomas 3 Eur mokestis arba klientas prekes gali atsiimti Biokosmetikos akademijos firminėje parduotuvėje (Vilniuje arba Kaune).

 

IV. PRISTATYMAS Į DPD SIUNTŲ TAŠKĄ

Kaina

Užsakymo pristatymas į DPD siuntų taškus visoje Lietuvoje kainuoja 1,9 Eur, jei užsakymo suma neviršija 20 Eur. Jei užsakoma prekių už daugiau kaip 20 Eur, pristatymas į DPD taškus - nemokamas.

 

Paslaugos užsakymas

Pateikiant užsakymą, pasirinkite suntos pristatymą tašką iš sąrašo.

Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą tašką, gausite SMS žinutę su DPD taško pavadinimu, adresu ir taško darbo laiku.

Atsiimant siuntą, reikės pateikti savo tapatybę įrodantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą) ir pasirašyti, jog gavote siuntą.

Siuntą galite atsiimti taško darbo laiku. Tikslius siuntos taškų darbo laikus rasite čia.

 

Pristatymo laikas

Siunta į pasirinktą tašką pristatoma per 1-2 darbo dienas po jos išsiuntimo.

DPD siuntų taškai įsikūrę populiariose parduotuvėse, šildomose/ kondicionuojamose patalpose, todėl biokosmetika apsaugoma nuo temperatūrų kaitos ir kitokio neigiamo aplinkos poveikio. Tad ypač rekomenduojame rinktis šį pristatymo būdą šaltą žiemą.

 

V. PRISTATYMAS PER KURJERĮ LIETUVOJE

Skubiausias siuntos pristatymas jūsų adresu - per DPD kurjerį, kuris pristatys siuntą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo arba LP Express kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Kaina

DPD kurjeris pristatys nemokamai Jūsų užsakymus viršijančius 40 eurų, o mažesnių užsakymų pristatymas kainuos 3,50 Eur.

LP Express kurjeris nemokamai pristatys užsakymus viršijančius 30 eurų, o mažesnių užsakymų pristatymas į namus kainuos 2,90 Eur.

Užsakant pristatymą į Kuršių Neriją, papildomas pristatymo mokestis - 9 Eur., pristatymo sąskaitą į Kuršių Neriją atsiųsime Jums elektroniniu paštu.

Apie užsakymo išsiuntimą mes informuojame Jus el.paštu.

 

VI. PRISTATYMAS UŽ LIETUVOS RIBŲ

Užsakymo pristatymas Europos Sąjungoje. Siuntos, kurios svoris iki 1 kg., pristatymo kaina per Lietuvos paštą - 8,70 Eur, 1-2 kg. - 11 Eur, 2 iki 3 kg. - 22,60 Eur. Pateikiant užsakymą, būtinai nurodykite adresą ir pašto kodą, kuriuo pageidaujate gauti prekes Europos Sajungoje.

Užsakymo pristatymas ne Europos Sąjungoje.  Siuntimo mokestis į ne Europos Sąjungos šalis skaičiuojamas individualiai pagal valstybę ir siuntos svorį. Gavę Jūsų užsakymą pristatyti prekes į Norvegiją, Rusiją, Baltarusiją ir kt., atsiųsime papildoma sąskaitą už pristatymą pagal siuntos svorį, kurią apmokėsite kartu su užsakymo suma.

 

VII. STIKLINIŲ INDELIŲ BEI DIDMENINIŲ UŽSAKYMŲ SIUNTIMAS

 

Užsakant daugiau kaip 10 vnt. stiklinių bet kurios rūšies indelių - bendrosios pristatymo sąlygos ir kainos negalioja. Prie sąskaitoje nurodytos siuntimo kainos atsiųsime papildomą sąskaitą už užsakymo pakavimą ir sunkaus svorio pakuotės siuntimą. Siuntinys bus išsiųstas tik po papildomos sąskaitos apmokėjimo.

 

Bendrosios siuntimo sąlygos netaikomos ir didmeninių užsakymų pristatymui. Didmenines pristatymo kainas Jums paskaičiuos pardavėjas individualiai atsižvelgdamas į jūsų siuntos svorį.

 

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Quick contact