Mūsų vertybės

 

100% NATŪRALUMAS IR AUGALINIAI INGREDIENTAI

BIOCOS – 100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens, o mūsų kremai kuriami hidrolatų - gėlių vandens - pagrindu. Todėl biokosmetikos kremai dar vertingesni!

BIOCOS praturtina kremus aktyviomis medžiagomis iš gamtos, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Biokosmetikos baziniai ingredientai visada tik nerafinuoti, šalto spaudimo, augalinės kilmės aliejai bei gėlių vanduo, tačiau didžiausią poveikį odai daro aktyvūs ingredientai  -  biohialuronas, natūralus kosmetinis šilkas, betagliukanai, tamanu, gotukola aliejai ir kitos nuostabios gamtos dovanos grožiui.

BE SINTETINIŲ PRIEDŲ. Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai puoselėja ne tik grožį, bet ir sveikatą.  Biokosmetikos tyrumu galite įsitikinti patys, dalyvaudami mūsų rengiamuose kosmetikos gamybos vakarėliuose, kuriuose atskleidžiame natūralaus kremo atsiradimo paslaptis.

 

ATSAKINGAS POŽIŪRIS

NEBANDYTA SU GYVŪNAIS. BIOCOS yra atsakinga ir draugiška gyvūnams. Neatliekame bandymų su gyvūnais, mūsų nauji gaminiai testuojami laboratorijoje, o poveikis odai  nustatomas dermatologiniais tyrimais bei pagal savanorių, išbandžiusių gaminį, atsiliepimus.

VEGANIŠKA. BIOCOS gaminiuose nenaudojame gyvulinės kilmės ingredientų.

SĄŽININGA PREKYBA. BIOCOS vadovaujasi sąžiningos prekybos principais, todėl mūsų veikla grindžiama:

  • sąžiningomis kainomis;
  • pagarba gamtai ir jos ištekliams – gaminame kosmetiką nedideliais kiekiais, suvartojame visus iš gamtos išgautus ingredientus;
  • veiklos skaidrumu;
  • dialogu bei sąžiningumu bendraujant su klientais.

 

SAUGI PAKUOTĖ

Ne atsitiktinai biokosmetika pkuojame į tamsaus stiklo indelius. Stiklas – neatskiriama ekologijos dalis ne tik dėl to, kad yra lengvai perdirbamas, bet ir dėl gaminio kokybės užtikrinimo. Tamsaus stiklo pakuotėse kosmetika ilgiau išlieka šviežia, nes tamsus stiklas saugo gaminius nuo neigiamo šviesos poveikio, oksidacijos, mikrobiologinės taršos. Be to, moksliniais tyrimais įrodyta, kad daugelio plastiko pakuočių mikro dalelės (monomerai, ftalatai) neišvengiamai patenka į gaminį, dėl ko nukenčia gaminio kokybė bei vartotojų sveikata. Jei dėl vartotojo patogumo vis dėlto būtina naudoti lengvą pakuotę, renkamės tik aukščiausios kokybės - PET pakuotę, kuri, priešingai nei plastikas (PVC), yra 100% perdirbama, be to, suirdama neišskiria kenksmingų medžiagų. 

100 % patenkintas klientas

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Mes siekiame, kad mūsų klientas būtų 100 % patenkintas, todėl labai vertiname Jūsų nuomonę ir suteikiame Jums kokybiškas prekes bei paslaugas. Jei Jūsų įsigytas BIOCOS gaminys (kremas, balzamas, prausiklis ar kt.) dėl bet kokių priežasčių neatitiko Jūsų lūkesčių, pakeisime kosmetiką į kitą gaminį. Kreipkitės į mus net tais atvejais, kai BIOCOS gaminį įsigijote mūsų partnerių parduotuvėje bet kur Lietuvoje. 

MĖGINĖLIAI

BIOCOS siūlo vartoti ir rinktis kosmetiką atsakingai. BIOCOS  gaminių galite įsigyti 60 ml. bei 30 ml. pakuotėse. Jei abejojate, ar pasirinktas kremas tiks jūsų odai, klauskite mūsų biokosmetikos eksperčių arba įsigykite mėginėlį tik už simbolinę kainą. Jeigu abejojate, kuris produktas yra tinkamiausias, išbandykite mažesnį jo kiekį.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS

Jei nesate tikri, kurį biokosmetikos gaminį pasirinkti, biokosmetikos ekspertės padės jums išsirinkti bei rekomenduos tinkamiausią jūsų odai biokosmetikos priemonių kompleksą. Jūsų klausimų laukiame el. paštu info@bio-kosmetika.lt.

 

Patogus pirkimas

 

LOJALUMO PROGRAMA

Užsakant internetu, kiekvieno apsipirkimo metu gaunate premijos taškų. Vienas premijos taškas suteikiamas už kiekvieną 10 Eur, išleistą elektroninio apsipirkimo metu. Vėliau sukauptus premijos taškus galite panaudoti kaip nuolaidą. Vieno premijos taško vertė - 0,5 Eur.

PLAČIOS ATSISKAITYMO GALIMYBĖS

  • per saugią atsiskaitymo sistemą Paysera (tiesiogiai prisijungę prie banko);
  • kredito kortele;
  • per Paypal;
  • bankiniu pavedimu.

 

Mūsų veikla

 

KOSMETIKOS GAMYBA NUO 2009 M.

BIOCOS pagal geros gamybos praktiką kuria ir gamina biokosmetiką nuo 2009 metų. Kosmetikos gamyba - licencijuota, o gaminiai - notifikuoti (registruoti Europos Sąjungos atsakingoje institucijoje), todėl biokosmetika - saugi ir patikima.

BIOCOS kosmetika iki šiol - rankų darbo, gaminama mažais kiekiais, todėl visada patiekiama šviežia.

BIOCOS kosmetikos receptūrose naudojame aktyvias veikliąsias medžiagas iš gamtos (hialuroną, beta gliukanus, avižų ekstraktus), kurios sustiprina kosmetikos teigiamą poveikį odai, todėl oda greičiau atstato drėgmės balansą, intensyvinama odos kolageno gamyba, kuri išsaugo odos jaunystę.

PARTNERIAI EUROPOJE

BIOCOS partnerius rasite daugelyje Lietuvos miestų bei kai kuriose ES valstybėse – Baltijos šalyse, Suomijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Portugalijoje, Rusijoje ir kt. BIOCOS partnerių parduotuvėse galite įsigyti dalį mūsų gaminamos kosmetikos asortimento, o jei neradote Jums patikusio produkto, užsisakykite internetu tiesiai į namus. 

KOSMETIKOS GAMYBOS PASLAUGOS

Teikiame kosmetikos kūrimo ir gamybos paslaugas, todėl jei turite idėjų, mes galime jas įgyvendinti!  Manly Co. – tai puikus mūsų bendradarbiavimo pavyzdys.

 

 

Biocos academy stores
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

Monday:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

Monday:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

Monday:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partners
We will be happy to answer any questions you may have