Nauja

Aguonų sėklų aliejus, ekologiškas

Aguonų sėklų aliejus, ekologiškas Padidinti
Nauja

Aguonų sėklų aliejus, ekologiškas

Ekologiškas aguonų sėklų aliejus puiki priemonė brandžios, sausos ir jautrios odos priežiūrai. Aguonų sėklų aliejus suteikia ilgalaikį odos drėkinimo poveikį, praturtina odą Omega-6, Omega-9 bei Vitaminu E.

6,50 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

Ar žinojote, kad aguonos yra vienos iš seniausių pasaulio augalų? Europoje rastų aguonos sėklų amžius siekia 4600–3800 m. Pr. Kr. Aguonos yra vaistiniai augalai, ir jau nuo senų senovės yra vertinamos dėl savo gydančių savybių. 

Aguonų aliejus šaltuoju būdu yra spaudžiamas iš aguonų sėklų. Jį daugiausia sudaro linolo (Omega-6), oleino (Omega-9) ir palmitino rūgštys, turtingos tokoferolių ir B grupės vitaminų, mineralų, įskaitant kalį, varį, kalcį, geležį ir cinką. Aguonų aliejus turi šviesiai geltoną spalvą ir riešutų kvapą.Nors aguonų sėklų aliejus intensyviai naudojamas farmacijoje, iki šiol jo naudojimas odos priežiūrai nebuvo toks platus, kaip iš tiesų galėtų būti. Aguonų sėklų aliejus yra labiausiai vertinamas dėl savo poveikio brandžiai, sausai ir jautriai odai.

Kelios svarbios priežastys, kodėl reikėtų įtraukti aguonų sėklų aliejų į savo kasdienę odos priežiūrą: 

  • aliejuje esanti didelė palmitino ir linolo rūgščių koncentracija sukuria ant odos barjerą, apsaugantį nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio;
  • aliejus yra labai lengvos tekstūros, užteptas ant odos yra jaučiamas šilko švelnumas. Tačiau nepaisant jo švelnumo ir „lengvumo“ aliejus į odą skverbiasi lėtai, taip sukurdamas ilgalaikį ir švelnų apsaugos efektą;
  • aguonų aliejuje yra didelis kiekis vitamino E, kuris yra toks būtinas mūsų odai. Atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad aguonų aliejuje yra alfa ir gama tokoferolio. Tokoferoliai yra antioksidantai ir natūraliai atsirandančios vitamino E formos.

Aguonų aliejus gali būti tepamas tiesiai ant odos, taip pat gali būti maišomas kartu su kitais aliejais. 

Atminkite, kad kai kuriems žmonėms gali pasireikšti odos reakcija į aguonų aliejų. Prieš naudojimą atlikite jautrumo testą.

Kiekis 30 ml
Odos tipas Sausa, Brandi, Jautri
Kosmetikai ir masažams Veido kosmetikai
Sertifikavimas Ekologiškas
Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus