DOVANA - dušo gelis, perkant už 45€ ar daugiau!

Obuolinių mėtų vanduo - hidrolatas

Obuolinių mėtų vanduo - hidrolatas

Obuolinių mėtų hidrolatas yra labai universalus, tiks visų tipų odai, tiek jautriai, tiek spuoguotai, riebiai tiek brandžiai, pavargusiai odai. Labai gaivus, tonizuojantis. Tinka odos atgaivai bet kuriuo metu, tinka po skutimosi, depiliacijos, ramina niežulį ir suskeldėjusią odą.

6,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

Botaninis pavadinimasMentha suaveolens

Norint geriau suprasti hidrolatą, reikia suprastį augalą, iš kurio jis išgaunamas (hidrolatas išgaunamas iš augalų, hidrodistiliacijos metodu), tad susipažinkime: Obuolinė mėta - Mentha suaveolens (angl.- apple mint).

Lapai stambūs, apaugę tankiais baltais plaukeliais, todėl atrodo tarsi padengti švelniu pūku (dėl šios savybės ši mėta kartais net vadinama vilnone mėta!).

Obuolinė mėta geriausiai auga ir puikiausiai jaučiasi itin saulėtoje vietoje, dėl to savyje prikaupia daug saulės energijos ir eterinio aliejaus. Būtent šie veiksniai (augimo sąlygos ir išvaizda) nulemia ir hidrolato kvapą bei savybes: kvapas švelnus, saldus, vaisinis, persipynęs su gaivia mentolio užuomena, o dėl sukaupto eterinio aliejaus kiekio - intensyvus.

Hidrodistiliacijos metu vanduo yra kaitinamas, kol pavirsta garais. Tuomet vandens garai pereina per augalinę žaliavą, surinkdami augalo savybes. Vandens garai su augalo savybėmis toliau surenkami į vamzdelį, kuris tęsiasi per vėsinimo kamerą. Vanduo, kuris gaunamas atšaldžius garus ir yra nuostabusis obuolinių mėtų hidrolatas.

Taip pat drąsiai galime teigti, kad šio hidrolato kvapas patiks visiems, net labai skirtingus skonius turintiems žmonėms - jame nuostabi vaisinio subtilumo ir mentolio gaivumo draugystė, tad kiekvienas ras jame sau patinkančio kvapo užuomeną.

SAVYBĖS:

  • Obuolinių mėtų hidrolatas yra labai universalus, tiks visų tipų odai, tiek jautriai, tiek spuoguotai, riebiai, tiek brandžiai, pavargusiai odai;
  • labai gaivus, tonizuojantis.
  • tinka odos atgaivai bet kuriuo metu, tinka po skutimosi, depiliacijos, ramina niežulį ir suskeldėjusią odą.

NAUDOJIMAS:

Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, daryti veido kaukes, skalauti plaukus, įsipilti į vandens vonias, gaminti veido kremus ar losjonus. Rekomenduotina hidrolatą purkšti ant švaraus, nuprausto veido prieš tepant kremus - tai padės kremui lengviau įsigerti į odą.

Talpa 50
Kilmės šalis Lietuva

Ingredients: Mentha suaveolens.

Susijusios prekės
Žmonės, kurie pirko, pirko ir...
Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus