Agarmedžio ataras

27,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 2 taškai kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60 €.

BA6016-5

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Kilmės šalis: Indija

Bot. Aquallaria malaccensis

Agarmedžio (Agarwood Oud) ataras turi malonų, turtingą, šiltą, vyrišką medienos aromatą. Agarmedis arba ūdas yra viena brangiausių ir subtiliausių parfumerinių substancijų. Aromatinė mediena atsiranda, kai Aquillaria medis užsikrečia infekcija. Gindamasis nuo užkrėtimo medis išskiria aromatinę dervą, iš kurios kvapas išgaunamas CO2 ekstrakcijos būdu ir įmaišomas į santalo aliejų. Dėl nykstančių agaro miškų ir retai atsirandančios kvapnios medienos agarmedžio ataras yra itin brangus ir retas.

Agarmedžio ataras yra natūralūs augaliniai kvepalai. Atarą galite tepti ant odos gryną, taip pat maišyti su augaliniais aliejais, kad kvapas būtų mažiau intensyvus. Maišykite atarus tarpusavyje ir sukurkite savo individualų kvapą. Atarus rekomenduojama tepti ant pulsuojančių vietų.

Agarmedžių ataras gerai maišosi su pelargonijų, gvazdikėlių, sandalmedžio ir kitais aromatais. Kadangi atarai yra išgaunami natūralios distiliacijos procese, o ne dirbtinai kuriami, skirtingų partijų atarų aromatai gali šiek tiek skirtis.

 

Susisiekite su mumis