Čampakų ataras

12,50 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

Apie prekę

ATSILIEPIMAI

Kilmės šalis: Indija

Bot. Michella Champaca

Čampakų ataras gaminamas iš champa medžio, kuris žydėjimo metu pasipuošia tūkstančiais aromatingų žiedų. Dėl nepaprasto savo grožio ir neįtikėtinai kvapnių žiedų, champa medis laikomas šventu. Indijoje čampaka turi sakralinę reikšmę. Champa aromatas veikia raminančiai, itin tinkamas ir meditacijoms.

Čampakų ataras išgaunamas 15 dienų distiliuojant champa medžio žiedus į sandalmedžio eterinį aliejų. Vėliau aliejus išpilstomas į odinius butelius ir ne vieną mėnesį brandinamas. Norint išdistiliuoti vieną litrą čampakų ataro, reikia tūkstančių champa žiedų.

Čampakų ataras yra natūralūs augaliniai kvepalai. Atarą galite tepti ant odos gryną, taip pat maišyti su augaliniais aliejais, kad kvapas būtų mažiau intensyvus. Maišykite atarus tarpusavyje ir sukurkite savo individualius kvapalus. Atarus rekomenduojama tepti ant pulsuojančių vietų.

Čampakų ataras gerai maišosi su gintaro, sandalmedžio, muskuso, jazminų, ylang ylang ir citrusiniais kvapais. Kadangi atarai yra išgaunami natūralios distiliacijos procese, o ne dirbtinai kuriami, skirtingų partijų atarų aromatai gali šiek tiek skirtis.

Atarą galite pasirinkti:

* 5 ml  stiklo buteliuke, kuris yra su rutuliniu aplikatoriumi.

 

Susisiekite su mumis