Arabinio jazminaičio Motijos ataras

14,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

Apie prekę

ATSILIEPIMAI

Kilmės šalis: Indija

Bot. Jasminum Sambac

Motia - tai jazmino rūšis, kurio žiedai išsiskleidžia naktį. Indijoje vadinamas “nakties karaliumi”, nes žiedų kvapas išsiskleidžia tik saulei nusileidus.

Labiausiai paplitę yra dvi jazminaičio rūšys – Motia (arabinis jazminaitis) (Jasminum sambac) ir Karališkasis (stambiažiedis) jazminaitis (Jasminum grandilforum). Skiriasi savybės, kvapas.

Žiedai yra renkami po pietų arba naktį, rankomis, labai atsargiai. Jei žiedas sužalojamas, susigadina kvapas… Vienam mililitrui absoliuto reikia surinkti apie 8000 žiedų. Žiedai tokie trapūs, kad negali būti distiliuojami garais ir absoliutai gaminami naudojant sudėtingesnius ekstrahavimo būdus (anfleražo arba tirpikliais).

Motijos ataras yra natūralūs augaliniai kvepalai. Viliojantis ir kerintis motijos ataro aromatas viršutinėse natose atveria jazmino ir žemiausioje natoje santalo kvapus.

Atarą galite tepti ant odos gryną, taip pat maišyti su augaliniais aliejais, kad kvapas būtų mažiau intensyvus. Maišykite atarus tarpusavyje ir sukurkite savo individualų kvapą. Atarus rekomenduojama tepti ant pulsuojančių vietų.

 


 

 

Susisiekite su mumis