Motijos ataras

14,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

Apie prekę

Komentarai

Kilmės šalis: Indija

Bot. Jasmine Sambac

Motia - tai jazmino rūšis, kurio žiedai išsiskleidžia naktį. Manoma, kad jazminas kilęs iš vakarų Kinijoje esančių Himalajų. Todėl sakoma, kad šis kvapas primena Himalajų kalnų miškų aromatą. Filipinuose ir Indonezijoje Motija jazminas laikomas nacionaline gėle.

Šis ataras rekomenduojamas sergant astma ir kitomis kvėpavimo takų ligomis. Taip pat jo kvapas baido vabzdžius. Naujausiais moksliniais tyrimais įrodyta, kad motija ataras turi stimuliuojamąjį ir raminamąjį efektą smegenims, todėl padeda pagerinti protinį budrumą. Manoma, kad atarai skatina gerovę, laimę ir teigiamai veikia sveikatą.

Motijos ataras yra natūralūs augaliniai kvepalai. Viliojantis ir kerintis motijos ataro aromatas viršutinėse natose atveria jazmino ir žemiausioje natoje sandalmedžio kvapus. Atarą galite tepti ant odos gryną, taip pat maišyti su augaliniais aliejais, kad kvapas būtų mažiau intensyvus. Maišykite atarus tarpusavyje ir sukurkite savo individualų kvapą. Atarus rekomenduojama tepti ant pulsuojančių vietų.

Motijos ataras gerai maišosi su kumino, gvazdikėlių, cinamono kvapais. Kadangi atarai yra išgaunami natūralios distiliacijos procese, o ne dirbtinai kuriami, skirtingų partijų atarų aromatai gali šiek tiek skirtis.

 

 

Susisiekite su mumis