Nakvišų aliejus

6,40 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Apie prekę

Komentarai

Oenothera biennis

Nerafinuotas, šalto spaudimo

Kilmės šalis: Kinija

Nakvišų sėklos savyje turi iki 25 % būtinų riebiųjų rūgščių, tarp kurių - linolio rūgštis (LA) ir gama-linoleno rūgštis (GLA). Šios rūgštys priklauso Omega-6 riebiosioms rūgštims.

Nepakeičiamos polinesočiosios Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštys yra būtinos daugeliui medžiagų apykaitos procesų, yra energijos šaltinis, visų ląstelių membranų sudėtinė dalis, slopinanti uždegimą, turi įtakos kraujo krešėjimui ir kraujospūdžiui, stiprina imunitetą.

Nakvišų aliejuje, be kitų naudingų medžiagų, yra ir vitamino E, kuris žinomas kaip odos ir kraujagyslių elastingumo vitaminas, turintis stiprų antioksidantinį poveikį.

Nakvišų aliejaus nauda

Nakvišų aliejus ypač naudingas odai - gerina odos medžiagų apykaitą, atjaunina, saugo odą nuo senėjimo ir žalingo aplinkos poveikio. Be to, nakvišų aliejus naudingas sergantiems dermatitu, žvyneline, slopina alergines odos reakcijas, egzeminio pobūdžio odos pakenkimus, mažina odos paraudimus ir niežulį. Rekomenduojamas sausai arba jautriai, sudirgusiai odai.

Aliejus efektyviai veikia esant išbėrimams ar dilgėlinei, todėl tinka probleminių vietų priežiūrai tiek suaugusiems, tiek vaikams. Riebalų rūgštys slopina fermento 5-α reduktazės veiklą, kuris yra pagrindinis riebios odos kaltininkas. Todėl nakvišos naudingos esant spuogams bei alerginėms odos reakcijoms. Nakvišų aliejus veikia raminamai ir slopina uždegimą.

Tai ir puiki priemonė nuo raukšlių - aliejus sustiprina odos barjerinę funkciją, sumažina drėgmės praradimą iš odos ląstelių.

Saulėje nudegus odą, rekomenduojama tepti nakvišų aliejumi, kuris sumažina odos jautrumą, raudonį ir natūraliai sudrėkina. Aliejumi tepamos sunkiai gyjančios žaizdos, jis stiprina plaukus, nagus, gražina odą.

Dėmesio! Nakvišų aliejus turėtų būti laikomas šaldytuve, jį reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Netinkamas vidiniam naudojimui

Nakviša natūraliai paplitusi Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Vaistinė nakviša - dvimetis augalas, kuris yra unikalus savo turtinga sudėtimi ir nuo seno naudojamas ne tik odos priežiūrai, bet ir gydymui. Į Europą nakviša buvo atvežta XII amžiuje kaip stebuklingas augalas, galintis išgydyti nuo visų ligų. Šio augalo žiedai išsiskleidžia vakarais, todėl ji ir vadinama nakviša.

Susisiekite su mumis