Juodasis giluminio valymo muilas "Levanda"

4,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

BA0103

Apie prekę

Komentarai

100 g

Juodasis Afrikos muilas iš alyvuogių su natūraliomis levandomis

Kilmės šalis: Marokas

Juodasis muilas – 100 % natūralus alyvuogių aliejaus muilas. Tai vienas iš sveikiausių muilų visame pasaulyje, nuo seno naudojamas Afrikoje kasdienei kūno ir veido odos priežiūrai.

Maroko juodasis muilas padeda išlaikyti sveiką odą, giliai ją valo, atkemša poras, padeda mažinti bėrimus, spuogus, aknę, egzemą.

Juodasis muilas naudojamas kūno, veido ir rankų prausimui, tinkamas nuvalyti makiažą. Tinka visiems odos tipams. Švelniais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite veidą muilu ir nuskalaukite. Puikiai tinka naudoti kaip įprastą muilą ar dušo želė.

Juodasis muilas - šveitiklis giluminiam kūno odos valymui

Norint pasiekti geriausio rezultato, juodąjį muilą naudoti karštoje vonioje arba prigaravusiame duše, kai oda įšilusi ir drėgna. Sukamaisiais judesiais įtrinkite veidą ir kūną juoduoju muilu. Palaikyti 5-10 minučių. Juodasis muilas atkimš poras ir išvalys odą. Tuomet nusiplaukite muilą. Siekiant ypatingo odos švelnumo, pakartotinai įmasažuoti odą juoduoju muilu, naudojantis šveitimo pirštine. Odai atvėsus, rekomenduojama pirštinę vis pamirkyti karštame vandenyje. Energingai įtrinkite vertikaliais (ne sukamaisiais) judesiais, kad būtų pašalintos negyvas odos ląstelės. Nuplaukite muilą. Rezultatas jus apstulbins - po procedūros turėsite švelnią, glotnią ir švytinčią odą. Šveičiamoji pirštinė padės pašalinti negyvąsias ląsteles.

Šį giluminį odos valymą galima atlikti ir pirtyje. Jūsų oda taps švelni kaip šilkas. Saugoti, kad muilo nepatektų į akis. Rekomenduojama naudoti kartą ar du kartus per savaitę, norint turėti glotnią, švelnią odą. Nepamirškite po procedūros kūno ištepti pasirinktu augaliniu nerafinuotu kokosų aliejumi ar aliejų mišiniu.

Sudėtis: alyvuogių aliejus, vanduo, kalio hidroksidas, džiovintos levandos, natūralus levandų eterinis aliejus.

Susisiekite su mumis