Vingiorykščių žiedų vanduo (hidrolatas)

6,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

SVARBU ŽINOTI

ODOS TIPAS Sausa
Kilmės šalis Lietuva

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

50ml

Lot. Filipendula ulmaria 

Kilmės šalis: Lietuva

Pelkinių vingiorykščių (hidrolatas) – natūralus tonikas, prausiklis, odos gaiviklis. Hidrolatas, arba kitaip - augalų vanduo, išgaunamas hidrodistiliacijos metodu - lėtai ir tausojančiai augalus distiliuojant tradiciniame, variniame alembike.

Hidrodistiliacijos metu vanduo yra kaitinamas, kol pavirsta garais. Tuomet vandens garai pereina per augalinę žaliavą, surinkdami augalo savybes. Vandens garai su augalo savybėmis toliau surenkami į vamzdelį, kuris tęsiasi per vėsinimo kamerą. Vanduo, kuris gaunamas atšaldžius garus ir yra nuostabusis vingiorykščių žiedų hidrolatas.

Augalinė žaliava distiliavimui - pelkinių vingiorykščių žiedynai. Saldaus, gėliško, gana intensyvaus aromato vingiorykščių žiedynų vanduo naudojamas prižiūrėti jautrią, sausą odą. Jis intensyviai drėkina odą, todėl apsipurkškite veidą hidrolatu, kai patalpų oras yra išsausėjęs ar karštą vasaros dieną.

Hidrolatas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, tad idealiai tinka ir esant odos išbėrimams.

Naudojamas veido kaukėms, maišant su natūraliu moliu.


Naudojimas:

Vingiorykštės hidrolatą naudokite prieš tepant kremą ar aliejų, taip kremas geriau susigers į odą ir neliks riebumo pojūčio. Hidrolatą galima naudoti kaip toniką, odos makiažo valiklį – juo puikiai nuvalysite makiažo likučius, atgaivinsite odą.

Talpa - 50 ml buteliukas su purkštuku.


Pelkinių vingiorykščių savybes tyrinėjo habilituota biologijos mokslų daktarė Eugenija Šimkūnaitė: http://www.simkunaites-fondas.lt/index.php?pg=pelkine-vingiorykste

Susisiekite su mumis