BeOrigins blakstienų serumas

19,00 €

-6,00 €

25,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

BEO003

Apie prekę

Komentarai

Blakstienų serumas (lot. Isatis Tinctoria, mėlžolė) – 100 % natūralus augalinis produktas, kurį sudaro:

 • Mėlžolės aliejus;
 • Mėlžolės šaknų ekstraktas;
 • Mėlžolės lapų ekstraktas (Isatis leaf).

Serumas, kurio sudėtyje yra natūralių komponentų, išsaugojusių savyje gamtos jėgą ir išmintį, padeda pasiekti natūralų blakstienų augimą ir užtikrina optimalią priežiūrą ir maitinimą, o žvilgsnis tampa gerokai išraiškingesnis. 

Mėlžolės aliejus turi didelį kiekį riebiųjų rūgščių: linolo (omega-6), oleino (omega-9), palmitino (omega-7), arachidono, eruko, lignocerino, azoto junginių ir polisacharidų, kurie aktyvina ir stimuliuoja plaukų svogūnėlių maitinimą ir gerina blakstienų struktūrą. Mėlžolės šaknyse aptikta sieros tioglikozidų, sinigrino, gyvybiškai svarbių mineralų ir mikroelementų, iš jų cinko ir kitų aktyvių medžiagų. Mėlžolės lapuose gausu vitaminų A, E, B1, B2, B6, P, medžiagų su stipriu antioksidantiniu poveikiu. Mėlžolės šaknų ekstraktas ir Mėlžolės lapų ekstraktas serumo sudėtyje užtikrina papildomą blakstienų gyvybingumą ir jų apsaugą nuo išorinio aplinkos poveikio.

Blakstienų serumo privalumai:

 • 100 % natūralus augalinis produktas Mėlžolės aliejaus pagrindu;
 • Lengva naudoti;
 • Matomas veiksmingumas;
 • Blakstienos tampa ilgesnės ir tankesnės;
 • Blakstienos tampa tamsesnės.

BeOrigins produktai kliniškai išbandyti daugelyje Europos ir Eurazijos laboratorijų; sudedamosioms dalims, turiniui, bakterijoms sėkmingai išlaikė visus bandymus.

Naudojimo tvarka: 

 1. Prieš naudojant serumą, švariai nusivalykite veidą, jeigu nešiojate - išsiimkite kontaktinius lęšius.
 2. Užtepkite vieną ploną priemonės sluoksnį tolygiai ant blakstienų arčiau šaknų.
 3. Naudokite serumą 1-2 kartus per dieną. Jau po 3-4 savaičių pastebėsite akivaizdų tamsesnių ir stipresnių blakstienų augimą.

Saugos priemonės:

 •  Patekus į akis – pašalinkite perteklių servetėle arba nuplaukite vandeniu. Pasistenkite, kad į akis nepakliūtų aplikatorius-šepetėlis.
 •  Jeigu produktas sukėlė nemalonų diskomfortą, sudirgino akis naudojimo pradžioje, sumažinkite naudojimo dažnį, kol praeis sudirginimas. Jeigu paraudimas ar sudirginimas išlieka, nustokite vartoti serumą ir kreipkitės į gydytoją.
 •  Nenaudokite serumo važiuojančioje transporto priemonėje.
 •  Po naudojimo sandariai uždarykite serumo dangtelį. Neskieskite serumo vandeniu ar kitomis priemonėmis.
 •  Nerekomenduojame naudoti serumo nėščioms ir žindančioms.
 • Nerekomenduojame naudoti serumo konjunktyvito atveju, arba praėjus nedideliam laiko tarpui po akių chirurginės operacijos, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jeigu užmiršote arba praleidote naudoti serumą vieną ar kelias dienas?
Jeigu jūs praleidote kelias procedūras, nedidinkite užtepamos priemonės kiekio, tiesiog naudokite produktą kitą dieną pagal naudojimo schemą.

Serumą sudaro tik natūralūs augaliniai komponentai, ar gali blakstienų serumas dirginti akių gleivinę?
Tinkamai užtepant serumą, sudirginimo neturi būti, kadangi tepate priemonę ant viršutinio voko pagal blakstienų augimą. Iš pradžių galite pajusti lengvą deginimą, kuris greitai praeina. Tai susiję su aktyviomis veikliosiomis serumo medžiagomis, kurios skverbiasi į odą ir pradeda veikti.

Ar greitai pastebėsiu serumo naudojimo rezultatus?
Rezultatas bus matomas jau po 30 dienų reguliariai naudojant serumą. Norint pasiekti geresnio rezultato, rekomenduojama naudoti serumą kasdien, nemažiau nei 6-8 savaites.

Ar reikia nuplauti serumą naudojant tušą?
Ne, serumo nuplauti nereikia, jis susigeria ir jau po poros minučių galite naudoti bet kurią dekoratyvinę kosmetiką.

Kokių nepageidaujamų efektų gali būti naudojant serumą blakstienoms?
Gali atsirasti perštėjimas arba paraudimas, odos sudirginimas priemonės užtepimo vietoje.

Ką daryti, jeigu paraudo akis?
Akis gali parausti iš karto panaudojus, bet paprastai tas trunka neilgai. Jeigu efektas išlieka, reikia nustoti naudoti priemonę ir kreiptis į gydytoją.

Kam nerekomenduojama naudoti serumo?
Nerekomenduojama naudoti serumo nėščioms ir žindančioms moterims, tiekms žmonėms kurių padidintas akies vidaus slėgis arba yra alerginių reakcijų į kurį nors sudėties komponentą.

Kodėl instrukcijoje kalbama tik apie serumo naudojimą viršutinėms blakstienoms?
Serumo blakstienoms auginti tyrimai atlikti pacientams, kurie užtepdavo priemonę tik ant viršutinių blakstienų. Priemonė pasiskirsto tolygiai nuo viršutinio ant apatinio voko natūraliu būdu: kai vokai užsimerkia naktį, taip pat kai mirksima akimis. Netinkamas naudojimas gali padidinti tikimybę atsirasti nepageidaujamiems efektams.

Susisiekite su mumis