BeOrigins plaukų augimo aliejus

43,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 4 taškai kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,20 €.

BEO001

Apie prekę

Komentarai

100% natūralus šalto spaudimo Isatis Tinctoria (mėlžolės lapų ir sėklų) aliejus, naudojamas kaip nehormoninis plaukų augimo aktyvatorius / stimuliatorius. Aliejus išgautas dėka pažangių technologijų, prisotintas augaliniais ekstraktais bei vitaminais. 

BeOrigins Isatis Tinctoria aliejus atgaivina plaukus ir padaro juos ilgesnius ir stipresnius!

  •  Atgaivina retėjančius plaukus
  •  Sustabdo plaukų slinkimą
  •  Stiprina plaukus ir jų struktūrą
  •  Atkuria pažeistus plaukus
  •  Didina plaukų apimtį

Ingredientai:

Vitaminai: E, A, PP, B2, B6, B9 Min
Amino rūgštys, Antioksidantai
Sočiosios rūgštys:
Palmitino rūgštis C16:0 sočioji; Stearino rūgštis C18:0 sočioji; Oleino rūgštis C18:1 omega-9; Linolo rūgštis C18:2 omega-6; Arachidono rūgštis (AR) C20:4 omega-6; Eikozapentaeno rūgštis (EPR) C20:5 omega-3; Lignocerinė rūgštis C16:0 sočioji

BeOrigins produktai kliniškai išbandyti daugelyje Europos ir Eurazijos laboratorijų; sudedamosioms dalims, turiniui, bakterijoms sėkmingai išlaikė visus bandymus.

Naudojimas: 

Mėlžolės aliejų galima naudoti gryną, taip pat galima skiesti su kosmetiniais aliejais, įlašinti į plaukų kaukes, kondicionierius. Norint gauti geriausius rezultatus, naudokite 1 kartą per dieną, prieš miegą, ar bent 2-3 kartus per savaitę. Rezultatai gali būti matomi vos per 2 savaites, tačiau rekomenduojama naudoti  1-3 mėnesius.

Įmasažuokite aliejų pirštais į galvos odą naudodami specialią pipetę (yra komplekte). Laikykite ne mažiau nei 30 minučių, o geriau 2 valandas. Dėl geresnio efekto užsidėkite dušo kepuraitę ar polietileninį maišelį tam, kad galvos oda labiau sušiltų. Po 30 minučių gerai išplaukite plaukus. Rekomenduojama aliejų naudoti prieš miegą, vakare kaip kaukę.

Siekiant geresnio rezultato, kartą per savaitę rekomenduojama daryti galvos pilingą.

Atidarus aliejų, rekomenduojama jį laikyti šaldytuve.

Talpa - 30ml.

Susisiekite su mumis