Jazminų vanduo (hidrolatas)

6,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

SVARBU ŽINOTI

Talpa 50
Kilmės šalis Lietuva

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Lot. Philadelphus coronarius

Kilmės šalis: Lietuva

Jazminų vanduo (hidrolatas) – natūralus tonikas, prausiklis, odos gaiviklis. Hidrolatas, arba kitaip - augalų vanduo, išgaunamas hidrodistiliacijos metodu - lėtai ir tausojančiai augalus distiliuojant tradiciniame, variniame alembike.

Hidrodistiliacija prasideda nuo pažinties ir pašnekesio su augalu. Patekėjus saulei, jazminų žiedeliai prasiskleidžia ir išleidžia savyje sukauptus eterinius aliejus, dėl to praeinant pro jazminų krūmą yra jaučiamas stiprus gėliškas aromatas. Būtent dėl šios subtilybės jazminų žiedeliai yra surinkti išskirtinai tik labai anksti ryte, dar pilnai nepatekėjus saulei. Tuomet šis nuostabus gėliškas aromatas ne pasklinda ore, o yra išsaugomas jazminų hidrolato buteliuke.

Hidrodistiliacijos metu vanduo yra kaitinamas, kol pavirsta garais. Tuomet vandens garai pereina per augalinę žaliavą, surinkdami augalo savybes. Vandens garai su augalo savybėmis toliau surenkami į vamzdelį, kuris tęsiasi per vėsinimo kamerą. Vanduo, kuris gaunamas atšaldžius garus ir yra nuostabusis jazminų hidrolatas. 

Jazminų hidrolato kvapas yra nuostabiai gėliškas, švelnus, tuo pačiu - subtilus. 

Puikiai tinka visiems odos tipams, bet ypač rekomenduojamas sausesnei, drėgmės stokojančiai odai. Hidrolatas puikiai gaivina ir tonizuoja, turi raminančių ir antiseptinių savybių.

Naudojimas:

Rekomenduotina hidrolatą purkšti ant švaraus, nuprausto veido prieš tepant kremus - tai padės kremui lengviau įsigerti į odą. Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, daryti veido kaukes, skalauti plaukus, įsipilti į vandens vonias, gaminti veido kremus ar losjonus. 

Talpa - 50 ml. Stiklinis buteliukas su purkštuku.

Susisiekite su mumis