D.U.K. apie veiklą 12.16 - 01.31 laikotarpiu
14 Grd

D.U.K. apie veiklą 12.16 - 01.31 laikotarpiu

D.U.K KARANTINO LAIKOTARPIU. Mūsų visų laukiančiam išbandymų ir laiko su savimi laikotarpiui paruošėme dažniausiai užduodamų klausimų atmintinę, kuri padės susigaudyti kaip ir kas pas mus vyks nuo gruodžio 16d. iki sausio 31d.

⁉️ Ar fizinės BIOCOS academy parduotuvės dirbs?

Parduotuvės NEDIRBS, tačiau Vytauto g. 6, Vilniuje ir Mosėdžio g. 7, Kaune bus galima atsiimti internetinius užsakymus (be kontakto).⁉️ Ar bus galima įsigyti prekių internetu?

Taip, prekyba internetinėje parduotuvėje http://biocos.lt vyks įprasta tvarka. Užsakymus taip pat galite pateikti el.paštu arba telefonu.⁉️ Koks pristatymo terminas ir kiek kainuoja pristatymas Lietuvoje?

Įprastai pristatymo laikas - 2 - 4d.d., tačiau šiuo laikotarpiu jis gali užsitęsti ir nėra aišku kaip ilgai, tikimės Jūsų supratingumo. Greičiausiai prekes gautumėte pasirinkę pristatymą kurjeriu.
• Pristatymas paštomatu/paštu - 1,90€ (nuo 20€ - nemokamai)
• Pristatymas kurjeriu - 4,00€ (nuo 40€ - nemokamai)⁉ Kaip pasinaudoti KLIENTO KORTELE su kuria fizinėse parduotuvėse man priklauso 10% nuolaida?

Jei turite kliento kortelę, užsakymą prašome pateikti el.paštu - tuomet galėsime pritaikyti Jums priklausančią nuolaidą.⁉️ Ką daryti, jei turiu dovanų kuponą, kurio galiojimas baigiasi šiuo laikotarpiu?

Jei tai partnerių kuponas (pvz.: ,,Gera dovana'', ,,beta.lt ir pan.) - dėl kupono galiojimo laiko pratęsimo kreipkitės tiesiai ten.
Jei tai mūsų - BIOCOS academy - dovanų kuponas sumai ar vakarėliui - galiojimo laiką pratęsime nemokamai.⁉️ Kaip išsirinkti man tinkančias kosmetikos priemones, jei negaliu apsilankyti fizinėje parduotuvėje?

Mielai konsultuojame dėl visų Jums kylančių klausimų, tuo tarpu ir dėl kosmetikos parinkimo:

+370 604 03261 / +370 675 87333   l   vilnius@biocos.lt

Konsultuojame I - V 10:00 - 18:00

Susisiekite su mumis