Kuo skiriasi Ravintsara ir Ravensara eteriniai aliejai?
9 Grd

Kuo skiriasi Ravintsara ir Ravensara eteriniai aliejai?

Klientai teiraujasi, kuo skiriasi Ravensarų ir Ravintsarų eteriniai aliejai. Ravensarų (Ravensara aromatica) aliejus turi stiprų antivirusinį poveikį. Ravintsarų (Cinnamomum camphora) eterinis aliejus yra dar vadinamas kampariniu cinamonu, bei turi valančių, stimuliuojančių ir antimikrobinių savybių.

Daugelį metų aliejai buvo distiliuojami ir pardavinėjami vienu pavadinimu, kaip „Ravensarų“. Tačiau ištyrus šių aliejų cheminę sudėtį, tampa akivaizdu, kad šių aliejų savybės labai skiriasi.

Cheminė sudėtis

Ravintsara (Cinnamomum camphora) aliejus ekstrahuojamas distiliuojant augalo lapus garais ir turi šviežią kvapą, primenantį rozmariną. Pagrindiniai cheminiai komponentai yra oksidai (ne mažiau kaip 45% -55% 1,8-cineolo), monoterpenai (15% sabinenas, alfa-pinenas ir beta-pinenas), seskviterpenai (beta-karofilenas), monoterpeniniai alkoholiai (alfa-terpineolis 7% ir terpineolis), esteriai (terpenilacetatas) bei kiti neorganiniai junginiai.

Ravensarų aromatinių (Ravensara aromatica) eteriniame aliejuje yra daug metilchavikolio (estragolio), sabineno, alfa-terpineno, limoneno, bet labai mažai 1,8 cineolo. Aromatines ravensaros yra žymiai pavojingesnės naudoti, ypač vaikams. Šis aliejus nenaudojamas aromaterapijoje.

Aromaterapinės ravintsarų aliejaus savybės

Ravintsara aliejus yra idealus pasirinkimas, kai kankina kosulys, peršalimas, gripas ir kiti kvėpavimo takų susirgimai, tokie kaip astma, bronchitas, sinusitas, laringitas ar tonzilitas. Dėl savo antivirusinio poveikio, ravintsara aliejus yra panašus į spindulinį eukaliptą, arbatmedį ir penkiagyslių mirtenių (Niaouli) aliejus. Aliejuje yra mažiau kamparo, o poveikis yra švelnus, bet ir intensyvus tuo pačiu metu. Tačiau jį reikia naudoti atsargiai, nes aliejus gali sukelti odos sudirgimą.

 ravintsara

Naudojimas

Užsikimšusiai nosiai - 3 lašus į šviežiai virinto vandens dubenį ir padėkite rankšluostį ant galvos ir kvėpuokite po dešimt minučių 3 kartus per dieną.

Difuzoriuje keli lašeliai ravintsarų aliejaus sustiprina imunitetą ir padeda sustabdyti infekciją.

Skausmingiems raumenims po treniruotės treniruoklių salėje, įlašinkite aliejaus į masažinį aliejų arba į karštą vonią.

 Alchemija

Ravintsara puikiai maišosi su visai eukaliptais, rozmarinu, frankincensu, kardamonu, kiparisais, kadagiu, citrina.

Susisiekite su mumis