Rubrika: Biokosmetikos mylimiausi

Skaitykite naują rubriką Biokosmetikos akademijos tinklaraštyje! Tikriausiai smalsaujate, ką pačios biokosmetikos konsultantės naudoja savo grožiui puoselėti, todėl atskleisime mažas gudrybes ir paslaptis, kokie yra mylimiausi mūsų produktai !

Pirmoji savo TOP produktus pristatys - Gintarė, Kauno parduotuvės vadovė ir didmeninių klientų vadybininkė, kuri jau dirba 6,5 metų Biokosmetikos akademijoje.

gintares

Šiuo metu Gintarės TOP 5 yra:

  1. Maitinamoji plaukų kaukė, nes patogu naudoti - tereikia ištepti plaukus po plovimo šampūnu ir palaikyti 5-10 min. Kaukė neapsunkina plauko, lengvai išsiplauna, bet labai gerai drėkina, minkština plaukų, jie lengviau šukuojasi ir blizga.
  2. Makiažo valiklis - labai lengvai nuvalo makiažą, naudojamas ant drėgnos vatos diskelio. Jis yra švelnus akims, natūralūs aliejai stiprina ir maitina blakstienas, lengvai nuvalo įvairius akių tušus bei skalsiai naudojasi.
  3. BIO+BB01 atspalvį suteikiantis veido kremas. Šis kremas mano itin mėgstamas, nes yra neriebus, tolygiai pasiskirsto ant odos ir ši atrodo skaisti bei lygi. BB kremas šiek tiek maskuoja spuogelius, jei atsiranda vienas kitas ir gerai drėkina odą. Atspalvis taip pat lengvai prisitaikantis prie odos atspalvio. Pavasarį suteikia ir SPF apsaugą, nes pirmieji saulės spinduliai itin žalingi.
  4. Kas vakarą naudojamas putojantis BIO-FRESH prausiklis nuplauna per dieną susikaupusius nešvarumus, dulkes ir makiažo likučius. Man šis prausiklis nesausina odos, yra gaivaus citrusinio kvapo, gerai putoja. Visuomet renkuosi su pompa-dozatoriumi dėl patogaus naudojimo.
  5. Alūno dezodorantas yra mėgstamiausiųjų sąraše jau ne vienerius metus, nes apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo visą dieną. Jis leidžia šiek tiek natūraliai prakaituoti, kad pasišalintų toksinai, kitos kenksmingos medžiagos iš organizmo, tačiau užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, kurios sukelia nemalonų prakaito kvapą. Nuo sintetinės sudėties dezodorantų pažastyse atsiranda spuogelių, pūlinukų, o naudojant Alūno dezodorantą oda yra švelni ir nesudirgusi, nes jis nekemša porų. Be to, esu rami, kad dezodorantas yra be aliuminio, ilgainiui naudojant sukeliančio sveikatos sutrikimus.