Rubrika: Biokosmetikos mylimiausi - Linos TOP
16 Rgp

Rubrika: Biokosmetikos mylimiausi - Linos TOP

Atėjo eilė savo mylimiausius produktus pristatyti Linai, kuri darbuojasi Vilniuje jau daugiau nei 2 metus. Per kuriuos teko išbandyti daugumą produktų ir atsirinkti sau labiausiai tinkančius.

Taigi TOP 5:

5. Žaliųjų citrinų - laimo eterinis aliejus. Pats geriausias tonizuojantis kvapas naudoti tiek ryte prabudimui, tiek nuotaikos pakėlimui. Iškart padeda optimistiškai nusiteikti visai dienai. Naudoju vietoj kūno kremo masažiniame vynuogių kauliukų aliejuje, jei neinu į saulę arba pagarinu namuose.

laimo aliejus

4. BIO C-vit veido kremas. Geriausias mano veido odai, gerai susigeria, nepalieka riebumo, lygina veido spalvą, šiek tiek balina ir mažina raudonį. Tepuosi po rožių vandens toniko.

bio c vit

3. AHA vaisinis prausiklis. Kiekvieną vakarą naudojamas, kaip rūgštinis tonikas. Išvalo ir sutraukia poras. Pastebėjau, kad mažėja įvairių uždegimų ir atsirandančių spuogelių. Taip pat kartą į savaitę būtinai naudoju abrikosų branduolių smilteles, sumaišiusi su aliejumi, darausi šveičiamąjį masažą, po kurio oda tampa neapsakomai švelni.

aha prausiklis

2. Plaukų kondicionierius. Iškart po pirmo panaudojimo matosi, kad tiko mano plaukams. Kvapas maloniais švelnus. Jaučiasi, kad plaukai tapo glotnesni ir lengvai šukuojami. Ant sausų plaukų, kaip nenuplaunamą kondicionierių galiukams naudoju aromaterapingą monoi aliejų.

kondicionierius

1. Dezodorantas. Pats mėgiamiausias produktas, kadangi esu išbandžiusi tiek natūralių, tiek sintetinių variantų. Tačiau ilgiau naudojant jų kvapas pradeda erzinti, o čia įlašinu kelis lašelius levandų ir bergamotės fcf (būtent ši bergamotė yra naudojame vyriškajame variante) eterinių aliejų ir galėčiau nuolat uostyti :) Be to dezodorantas puikiai atlaiko treniruotes sporto klube, išbandyta!

dezodorantas

Susisiekite su mumis