MAKIAŽO PAMOKĖLĖS

boho

Biokosmetikos akademijoje galite išmokti ne tik sveikai puoselėti odą, bet ir gražiai atrodyti su natūraliu ekologišku makiažu. Biokosmetikos akademijoje Kaune organizuojame makiažo pamokėles, kurių metu visažistė išmokys dieninio makiažo paslapčių:

  • Išmoksite analizuoti veido bruožus, akių, antakių, lūpų kontūrus;
  • Visažistė atskleis, kaip pasirinkti Jums labiausiai tinkančią dekoratyvinę kosmetiką, išmoksite nepasimesti tarp gausybės teptukų ir šepetėlių, efektyviausiai juos panaudoti;
  • Individualiai Jums visažistė patars kaip pasirinkti ir suderinti kosmetikos spalvas;
  • Visažistė Jums patars, kaip natūralios dekoratyvinės kosmetikos pagalba galite išryškinti savo gražiausius veido bruožus, kaip paruošti veido odą makiažui, kaip pasidaryti dieninį makiažą.

Teorines žinias tuoj pat pritaikysite praktikoje: visažistė demonstruos dieninio makiažo eigą, kurią stebint, kiekviena dalyvė sau atliks dieninį makiažą.

Pamokėlės tikslas: Supažindinti su natūralaus makiažo pagrindais ir subtilybėmis, padėti tinkamai pasirinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, su kuriomis būtų nesudėtinga atlikti dieninį makiažą namuose. Pamokos metu su natūralia profesionalia kosmetika BoHo pasidarysite dieninį makiažą.

Makiažo pamokėlės kaina 1 dalyviui  28 Eur. Pamokoje gali dalyvauti tik 4 dalyviai, todėl būtina išankstinė registracija. Registracija patvirtinama, sumokėjus visą pamokos kainą. Pamoka rezervuojama ir apmokama elektroninėje parduotuvėje. Gavę apmokėjimą, atsiųsime Jums kvietimą į makiažo pamoką Jūsų nurodytu el. paštu. Rezervaciją rasite šioje nuorodoje, kur galite pasirinkti pageidaujamą miestą ir pamokos datą. 

Dėmesio! Artimiausia makiažo pamoka Kaune vyks sausio 10 d. 17:30 val.

Renginys Kaune

Susisiekite su mumis