ASMENINIŲ KVEPALŲ KŪRIMAS

kvepalai

Kvepalų kūrimo sesija – tai smagus, atpalaiduojantis ir edukacinis užsiėmimas. Jums nereikia nieko žinoti ar mokėti. Nereikia būti ypatingai pasiruošus. Tereikia atsiverti vertingiausiems pasaulyje natūraliems kvapams, išgautiems iš medienos, medžių sakų, augalų šaknų, šakų, lapų, vaisių, įspūdingiausių gėlių žiedų, citrusinių vaisių žievelių. Be abejo, nereikėtų būti prisikvėpinus, verta būtų bent kelias valandas iki susitikimo būti nevalgius aitrių eterinių aliejų turinčių patiekalų.

Sesijos metu su pagalba pažinsite kvapus ir sukursite pačių svarbiausių Jums aromatų derinį. Iš pasirinktų aromatų parfumerė sukurs jums asmeninius kvepalus.

Sesijos metu susipažinsite su natūralių aromatų išgavimo būdais, parfumerijos pasaulio paslaptimis, gausite patarimų kaip rinktis kvepalus ir kaip juos dėvėti. Sužinosite, ką parodo tai, kokius kvepalus renkamės, ir kaip pasirinkti asmenybę atspindinčius aromatus. Uostysite natūralius, žinomus, lengvus, prabangius, keistus, sudėtingus, egzotiškus... pačius įvairiausius kvapus iš tolimiausių pasaulio kraštų, sužinosite iš kokių augalų jie išgauti, susipažinsite su aromatų poveikiu. Sesijos metu parfumerė sukurs jums vienetinius, jūsų poreikius atitinkančius kvepalus iš natūralių ingredientų (10ml)*. VILNIUJE IR KAUNE

*- 10ml grynos aromatinės medžiagos atitinka mažiausiai 100ml-200ml tualetinio vandens (EDT) arba 50ml parfumo, kvepalų (IFRA)

Asmeninių kvepalų kūrimas. Individuali vienos valandos trukmės pažintinė, edukacinė sesija vienam asmeniui. 

Asmeninių kvepalų kūrimas grupėje. Dviejų su puse valandų trukmės pažintinis, edukacinis užsiėmimas grupei iki 5 asmenų.

Sesijas veda parfumerė Indrė Morozienė.

Registracija patvirtinama sumokėjus visą kvepalų kūrimo sesijos kainą. Sesija rezervuojama ir apmokama elektroninėje parduotuvėje. Gavę apmokėjimą, atsiųsime Jums kvietimą į kvepalų kūrimo sesiją Jūsų nurodytu telefonu ir susitarsime dėl patogaus laiko. Rezervaciją rasite šioje nuorodoje, kur galite pasirinkti pageidaujamą miestą ir sesijos tipą - individuali ar grupėje.

KVEPALŲ KŪRIMO SESIJOS REZERVACIJA

Susisiekite su mumis