KOSMETIKOS GAMYBOS WEBINARAI

WEBINARAI - tai internetiniai praktiniai on-line seminarai apie kosmetikos gamybą. Jei Jūs svajojote patys pasigaminti natūralios kosmetikos, susipažinti su kosmetikos gaminimo subtilybėmis bei išbandyti savo rankų darbo sveiką kosmetiką, tačiau neturite galimybės dalyvauti Biokosmetikos akademijos vakarėliuose, nuo šiol galite tai padaryti Biokosmetikos webinaruose.

Kad ir kur bebūtumėte – Lietuvoje ar užsienyje – Jums išsiųsime webinaro praktines priemones per kurjerį, siuntų terminalą ar paštu. Jums tereikės nustatytu laiku prisijungti prie skype ir smagiai bei naudingai praleisti vakarą kartu su Biokosmetikos akademijos lektore-eksperte. 

Kaip tai veikia:
www.biocos.lt užsakomas webinaras ar webinarų ciklas ir Jūsų adresu išsiunčiamas bio-kosmetikos praktinių priemonių gamybos rinkinys.

Webinarai vyksta Biokosmetikos akademijos nustatytu laiku (užsakant webinarą, nurodomas jo laikas).

Iki webinarų pradžios likus 2 dienom atsiunčiama visa teorinė medžiaga ir bio-kosmetikos gamybos ingredientai.

Biokosmetikos akademijos numatytu laiku visi webinaro dalyviai jungiasi prie interneto ir įeina į skype programėlę;

Prie kontaktų prideda skype vartotoją: Biokosmetikos.akademija

Atsidariusiame lange mato ir girdi Biokosmetikos akademijos lektorės-ekspertės vedamą paskaitą, komentuojamas kiekvienas Biokosmetikos gamybos etapas. Rekomenduojama turėti vaizdo kamerą, kad lektorė galėtų matyti Jūsų gamybos procesą ir komentuoti Jūsų gaminimo eigą (gaminio tekstūrą, spalvą ir t.t.);

Dalyviai savo klausimus įveda ekrano šone esančiame langelyje, paskaitos lektorė klausimus iš karto mato ir gali į juos reaguoti.

Informacija: 8 604 03261 arba info@biocos.lt

Kviečiame dalyvauti arba atskiruose webinaruose, arba užsisakyti visą 4 webinarų ciklą 20 % pigiau ir išmokti natūralios odos priežiūros bei plaukų priežiūros subtilybių. Bio-kosmetikos gamyba – įdomi, kvapni, atpalaiduojanti pramoga. Tad ne tik puikiai praleisite laiką, bet ir susikursite sau bio-kosmetikos priemonių, kurias vėliau su malonumu naudosite.

Biokosmetikos akademijoje skelbiamas webinarų ciklas: Biokosmetikos gamybos paslaptys, susidedantis iš 4 teorinių-praktinių paskaitų:

1 paskaita. Veido odos priežiūra. Drėkinamasis veido kremas su hialuronu ir veido šveitiklis

2 paskaita. Kūno odos priežiūra. Drėkinamasis kūno kremas 

3 paskaita. Biokosmetikos su bičių vašku kūrimas bei improvizacijos: Rankų balzamas ir lūpų balzamai

4 paskaita. Biokosmetikos priemonės gražiems plaukams: Plaukų kaukė ir serumas

Trukmė: 60-75 min.

Artimiausia paskaita vyksta vasario 22 dieną, gaminsime drėkinantį veido kremą ir šveitiklį. Paskubėkite registruotis!

Biokosmetikos akademija visiems užsakantiems webinarų ciklą (4 paskaitas) dovanoja „BIO kosmetologės užrašus“, kur rasite Biokosmetikos akademijos eksperčių patarimus, kaip teisingai prižiūrėti odą be sintetinių priemonių ir atrodyti nuostabiai! 

KOSMETIKOS GAMYBOS WEBINARAI

Susisiekite su mumis