Asmeninių kvepalų kūrimas

99,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 9 taškai kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 2,70 €.

Apie prekę

Komentarai

Tai kelionė po paslaptingą, netikėtumų ir keistų sutapimų pilną, rodos, pažįstamą, bet tuo pačiu ir visiškai nepatirtą kvapų pasaulį. Tai galimybė pažinti kvapus ir save, suvokti priežastis, dėl kurių vieni kvapai mus traukia, o kitų negalime pakęsti. Tai patirtis, kuri leidžia pajausti, užuosti, sužinoti, prisiminti, suprasti kvepalų paslaptis ir susikurti save atitinkančius kvepalus. Šis procesas ypatingas ne tik Jums, bet ir man!

Asmeninių kvepalų kūrimas gali būti gan sudėtingas, įdomus procesas, o tuo pačiu ir pramoga! Tai smagus, atpalaiduojantis, patyriminis užsiėmimas. Jums nereikia nieko žinoti ar mokėti. Nereikia būti specialiai, ypatingai pasiruošus. Be abejo, susitikimo dieną nesikvepinkite ir nenaudokite stipriai kvepiančių priemonių, verta būtų bent kelias valandas iki susitikimo būti nevalgius aitrių maisto produktų (česnakai, svogūnai ir pan.). Su pagalba pažinsite kvapus, juos vertinsite, reaguosite, o pagal tai bus sukurtas Jus atspindintis unikalus aromatų derinį.

Tereikia atsiverti vertingiausiems pasaulyje natūraliems kvapams, išgautiems iš medienos, medžių sakų, augalų šaknų, šakų, lapų, vaisių, įspūdingiausių gėlių žiedų, citrusinių vaisių žievelių ir daug kitų, galbūt visiškai netikėtų, aromatų.

Sesijos trukmė – iki 1,5 valandos. Tinka pramogai, dovanai.

Jums bus pateikti patys įvairiausi natūralūs kvapai iš tolimiausių pasaulio kraštų - lengvi, sunkūs, gaivūs, saldūs, keisti ir paprasti, egzotiški ir pažįstami natūralūs aromatai, daugelis klasikinių kvepalų natų.

Sesijos metu sužinosite kaip uostyti ir vertinti pateiktus aromatus, kad būtų sukurti idealiai Jus kaip asmenybę bei Jūsų poreikius atitinkantys kvepalai. Pats procesas gali būti ne tik pramoga, bet ir poilsis, atsipalaidavimas, pasimėgavimas kvapais ir emociniais potyriais.

Taip pat sužinosite, kuo ypatinga natūralioji parfumerija, galėsite gauti atsakymus į įvairiausius klausimus apie parfumerijos pasaulio subtilybes, istoriją, kvepalų rinkimosi ir dėvėjimo niuansus.

Susitikimo metu bus sukurti asmeniniai kvepalai iš natūralių kvapiųjų medžiagų (10ml)*.

*- 10ml tokių kvepalų atitinka mažiausiai 100ml tualetinio vandens (EDT) arba 50ml PARFUM

Individuali sesija vienam asmeniui – 99 Eur. Kvepalai į kainą įskaičiuoti.

Būtina išankstinė registracija. Informuokite, jei laukiatės, esate jautrus ar alergiškas kvapams.

Registracija patvirtinama sumokėjus visą kvepalų kūrimo sesijos kainą. Sesija rezervuojama ir apmokama elektroninėje parduotuvėje. Gavę apmokėjimą, atsiųsime Jums kvietimą į kvepalų kūrimo sesiją Jūsų nurodytu telefonu ir susitarsime dėl patogaus laiko.

Susisiekite su mumis