Augalinis drėkiklis (Vegemoist)

2,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Apie prekę

Komentarai

Ekologiškas, EcoCert sertifikuotas

Tai yra šiuolaikinis natūralus drėkiklis, kuris nesukelia alergijų ir yra išgautas iš cukrinių runkelių.  Kadangi jis priklauso betaino klasei, ląstelėje išsaugo vandens lygį ir sugeba apsaugoti nuo neigiamų aplinkos veiksnių - UV spindulių ir oksidacijos. Ši svarbi funkcija leidžia ląstelėms funkcionuoti efektyviau, užkerta kelią dehidratacijai, dėl kurios oda išsausėja ir papilkėja. Skirtingai nuo tradicinių drėgmę išlaikančių medžiagų, kurios pritraukia drėgmę iš aplinkos, VegeMoist drėkina tiesiogiai per sacharidus, visiškai prisitaikančius prie bet kokio klimato ar aplinkos. Dėl minėtų priežasčių, VegeMoist yra idealus bet kokioje formulėje. Jis skirtas pagerinti kūno ir veido odos funkciją, ypač tinkamas senstančiai odai.

Oda išsausėja dėl dviejų priežasčių - per ilgo tam tikrų elementų naudojimo ir fizinių bei cheminių odos pokyčių, tokių kaip senėjimo procesas. Norint to išvengti, reikia sustabdyti vandens netekimą iš odos arba atkurti prarastą drėgmę. Kliniškai įrodyta, kad VegeMoist atkuria prarastą drėgmę. VegeMoist yra puikus ingredientas, skirtas pagerinti sausos, brandžios, pažeistos odos išvaizdą. Augalinis drėkiklis nedirgina odos, skatina kolageno gamybą, gerina jos elastingumą, apsaugo nuo oksidacijos.

VegeMoist taip pat ypač tinkamas plaukų priežiūros gaminiuose.  Augalinis drėkiklis giminingas vandeniui, todėl jis giliai ir ypač lengvai įsiskverbia į plauko kamieną ir perneša naudingas medžiagas (cukrų, amino rūgštis, betainą). Plaukai tampa blizgūs ir paklusnūs. Drėkiklis drėkina galvos odą, kondicionuoja ir gerai putoja. Šampūnas, kuriame yra 5% VegeMoist, po šešių savaičių naudojimo plauko kamiene betaino kiekį padidino daugiai kaip 40%.

VegeMoist tirpus vandenyje, rekomenduojama naudoti 1-10% sudėtyje.

Susisiekite su mumis