Ekologiškų šaltalankių uogų CO2 ekstraktas

8,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Ekologiškų šaltalankių uogų CO2 ekstraktas, stabilizuotas rozmarinų antioksidantu. CO2 ekstrakcija išsaugo visas vertingąsias augalo savybes. Superkritinis atrankusis ekstraktas

Šaltalankių CO2 ekstraktas, išgautas iš šaltalankių uogų, pasižymi didele riebalų rūgščių koncentracija, vitaminais A, C ir E, taip pat dideliu beta-karotenu kiekiu, kuris suteikia ryškiai oranžinę spalvą ekstraktui. Esanti palmitolio rūgštis (Omega 7) skatina pažeistos odos gijimą. Omega -3 ir -6 riebiųjų rūgščių buvimas šaltalankių ekstrakte ramina ir gydo odą po stipraus nudegimo saulėje. Taip pat skatina odos regeneraciją, lėtina senėjimo procesus. Šaltalankių CO2 ekstraktas rekomenduojamas odai su išsiplėtusiais kapiliariais, veikia raminančiai išbertą odą.

Taip pat ekstraktas gali būti naudojamas plaukų priežiūros gaminiuose.

Masažiniams aliejams siūlome naudoti 5-10 % šaltalankių CO2 ekstrakto su norimu baziniu aliejumi (simondsijų ar frakcionuotu kokosų aliejumi). Veido priežiūrai siūlome naudoti 1-10% šaltalankių CO2 ekstrakto su norimu baziniu aliejumi (pvz., erškėtuogių).

Įspėjimas: gali dažyti odą ir rūbus naudojamas grynas arba didelėmis koncentracijomis.

Ingredients: Hippophae Rhamnoides (Seabuckthorn) Berries Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

Susisiekite su mumis