Sumažinta kaina! Šlamučių eterinis aliejus 5 % Padidinti

Susijusios prekės

Šlamučių eterinis aliejus 5 %

3,60 €

-20%

4,50 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Apie prekę

Komentarai

Lot. Helichrysum italicum

5 % jojobos aliejuje

Dėl intensyvios geltonos šlamučių žiedų spalvos, kuri nekinta net nuskinus ar džiovinant, šis augalas dar vadinamas „amžinu“ arba „nemirtingu“ . Jis yra randamas Viduržemio jūros regione, auga net labai išeikvotose dirvose, jei gauna pakankamai saulės. Verta žinoti, jog iš lotynų kalbos išvertus pavadinimą Helichrysum italicum, tai reiškia - auksinę Italijos saulę.

Šlamučių eterinis aliejus sustiprina paties organizmo apsauginius mechanizmus, imuninę sistemą. Aliejus tinka turint ir jautrią odą.

Šlamutis turi antispazminių savybių, todėl padeda malšinti astmos priepuolius ir palengvina atsikosėjimą. Naudojamas masažuose nuo artrito, reumato ar raumenų skausmo.

Šlamučių eterinis aliejus, saugo odą nuo raukšlelių susidarymo. Neseniai atlikti natūralios kosmetikos medicininiai tyrimai pateikė stulbinantį atradimą, kad šlamučių eterinio aliejaus naudojimas net iki 18% sumažina veido raukšlelių gylį. Taip pat, jis padeda išlaikyti stangrumą, net kai oda patiria stresą. Eterinis yra ir labai stiprus antioksidantas, kuris kovoja su laisvaisiais radikalais, saugo odos apsauginį sluoksnį ir taip kovoja su priešlaikinio senėjimo procesu. Daugiau apie tyrimą skaitykite čia.

Šlamutis taip pat sumažina streso poveikį ir nuramina.

Susisiekite su mumis