Santalo (Naujoji Kaledonija) eterinis aliejus

19,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

Apie prekę

Charakteristikos

Komentarai

Lotyniškas pavadinimas: Santalum austrocaledonicum

Kilmės šalis: Naujoji Kaledonija

Sertifikatai:

Chemotipas: Santalol (47%), Lanceol

Išgavimo būdas: distiliavimo

Augalo dalis: šerdis

Aromatas: saldaus, šilto, balzaminio medienos kvapo

Nata: bazinė

Panaudojimo būdai: aromaterapijai, kosmetikai, parfumerijai. Naudojamas garinimui elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose, keraminiuose garintuvuose, inhaliacijoms, aromaterapinėse voniose, masažams, kompresams, įtrinimams.

Panaudojimas kosmetikos gamyboje: santalo aliejus ypač vertingas priemonėse sausai šerpetojančiai odai, taip pat esant bėrimams ar aknei.

Parfumerijoje santalų aliejus naudojamas kaip jungiantis, harmonizuojantis ingredientas, kvapo fiksatorius, bazinė nata. Jis pats neužgoždamas kitų aliejų, sujungia eterinius aliejus į vientisą, harmoningą kvapą. Kaip bazinė nata, santalų aliejus padeda ilgiausiai išlaikyti lakiųjų eterinių aliejų kvapą, neleidžia jiems greitai išgaruoti.

Alchemija: santalų aliejus puikiai dera su agarmedžių, bergamotės, juodųjų pipirų, pelargonijų, jazminų, labdanų, levandų, pačiulių, rožių eteriniais aliejais.

Naujosios Kaledonijos santalo Santalum austrocaledonicum aliejus – yra vertingas Indiškojo santalo Santalum album pakaitalas, kuris turi ne tik panašų kvapą, bet ir itin vertingas santalmedžio savybes. Mūsų Naujosios Kaledonijos santalų aliejuje aptinkama itin daug santalolo, kuris ir lemia jo išskirtines savybes bei panašumą į Santalum album aliejų. Mūsų santalų aliejus iš atsinaujinančių šaltinių yra išgaunamas laikantis Naujosios Kaledonijos įstatymų bei maksimalių išgavimo kvotų.

Santalas itin vertinamas dėl jo saldaus, šilto, balzaminio medienos kvapo.

Parfumerinė nata Bazinė nata

Susisiekite su mumis