Pipirų (juodųjų) eterinis aliejus, ekologiškas

7,50 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

Apie prekę

Charakteristikos

Komentarai

3/5 ml

Lotyniškas pavadinimas: Piper nigrum oil

Kilmės šalis: Madagaskaras

Sertifikatai: ekologiškas

Chemotipas: Limonene, beta-Caryophyllene, alpha- & beta-Pinene, delta-3-Carene

Išgavimo būdas: distiliavimo

Augalo dalis: lapai

Aromatas: šviežias, sausas, šiltas, aštrus

Nata: viršutinė-vidurinė

Panaudojimo būdai: aromaterapijai, kosmetikai, parfumerijai. Naudojamas garinimui elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose, keraminiuose garintuvuose, inhaliacijoms, aromaterapinėse voniose, masažams, kompresams, įtrinimams.

Panaudojimas kosmetikos gamyboje: naudojamas kūno odos priežiūros priemonėse, norint pastangrinti odą, celiulito prevencijai bei jo mažinimui, limfotakos aktyvinimui. Priemonėse stiprinančiose plaukus, nuo plaukų slinkimo.

Alchemija: Šis eterinis aliejus maišomas su eukaliptų, levandų, ramunėlių, mandarinų, pušų, rozmarinų, citrinų eteriniais aliejais. Paprastai naudojamas mažose koncentracijose tam, kad sustiprintų/“paryškintų“ kvapų formules.

Šis aliejus yra kilęs iš Rytų Azijos. Tolimuosiuose Rytuose jau daugiau kaip 4000 metų pipirai žinomi ir kaip vaistiniai augalai, ir kaip prieskoniai. Eterinis aliejus gali būti nuo beveik bespalvio iki blyškiai žalio, vėliau pagelsta. Pagrindinė jo sudedamoji dalis yra piperinas, o kvapas yra maloniai šiltas, primenantis šviežių pipiro grūdelių, turi būdingą stiprumą, kuris jaučiamas paragavus. Eterinis aliejus yra išgaunamas distiliuojant lapus.

Rozmarinų + juodųjų pipirų mišinys (būtinai atskiestas baziniu aliejumi – sezamų, migdolų ar kt.) yra mėgstama priemonė maratono bėgikų , kurių teigimu, jis pagerina rezultatus bei sumažina raumenų nuovargį bei skausmą.

Parfumerinė nata Vidurinė nata
Rūšis Ekologiški

Susisiekite su mumis