Mandarinų (klementinų) vaisių eterinis aliejus

4,40 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Apie prekę

Charakteristikos

Komentarai

Kilmės šalis: Italija, Kalabrijos regionas, ekologinis citrusų ūkis

Bot. Citrus nobilis var. Mandarine

Angl. Clementine

Gavybos metodas: šalto spaudimo būdu iš vaisiaus žievelių.

Kosher ir HALAL sertifikuotas

 

Rekomenduojamas naudoti aromaterapijoje, kosmetikoje, parfumerijoje, kulinarijoje.

Karališkasis mandarinas (bot. Citrus nobilis), Klementinas - tai mandarinų veislė, išvesta kryžminant saldžiuosius apelsinus ir mandarinus.

Klementinų vaisių aliejus – švelnus, įkvepiantis, džiuginantis ir raminantis aliejus, kuris ypač rekomenduojamas jautriems žmonėms, taip pat vaikams ar senyvo amžiaus žmonėms. Švelnų klementinų aliejų tinka naudoti net nėštumo metu, siekiant išvengti strijų (sumaišykite su sviestmedžių ir erškėtuogių aliejumi).

Aromaterapeutė P. Davis Knygoje Aromaterapija nuo A iki Z rašo: „Dėl švelnaus poveikio Prancūzijoje vadinamas vaikų vaistu, dažnai naudojamas, kai vargina vaikystės pilvo skausmai, raugėjimas ar žagsulys. Mandarinų ir migdolų aliejaus skiediniu (2%) pamasažuokite vaiko pilvelį pagal laikrodžio rodyklę.”

Klementinų aliejuje esantis metilantranilatas suteikia raminamąjį poveikį, todėl mažina stresą, atpalaiduoja esant baimei. Tinka vaikams naudoti nuo nervingumo, kadangi klementinų aliejus ramina ir padeda mažinti nervinę įtampą. Klementinų aliejaus raminamąjį poveikį gali sustiprinti kartu naudojamas apelsinų eterinis aliejus.

Gali odą veikti fototoksiškai.

Alchemija: bazilikų, juodųjų pipirų, cinamonųkvapiųjų šalavijų, gvazdikėlių, frankincenso, pelargonijų, greipfrutų, jazminų, kadagių, citrinų, nerolio, palmarozų (imbierinė citrinžolė), pačiulių, santalo, ylang ylang eteriniais aliejais.

Naudota literatūra:

Kurt Schnaubelt „Naujoji aromaterapija“, Vilnius

Patricia Davis, Aromaterapija nuo A iki Ž, Kaunas, 2010

Pagrindinė cheminė sudėtis %:

Myrcene - 1,7

Limonene - 95,1

BIOCOS citrusiniai aliejai atkeliauja tiesiai iš Italijos, Kalabrijos regiono, iš šeimos valdomos citrusiniu alieju spaudyklos. Ūkio šeimininkai jau daugiau kaip 100 metų patys augina ir distiliuoja citrusinius vaisius, todėl garantuoja jų aukščiausią kokybę. Bergamočių vaisius iki šiol skina rankomis, kad atrinktų pačius geriausius.

Šio ūkio citrusiniai aliejai yra šalto spaudimo iš vaisių žievelių, todėl jie geresnės kokybės už distiliuotus citrusų aliejus dėl intensyvesnio ir grynesnio kvapo, ilgesnio galiojimo (2 metai).

Visi mūsų citrusinių vaisių eteriniai aliejai yra tinkami ir gali būti naudojami maistui.

Savybės Raminantys, Dezinfekuojantys, Vaikams
Parfumerinė nata Viršutinė nata
Sertifikavimas Kosher ir HALAL sertifikuotas

Susisiekite su mumis