Miros eterinis aliejus Padidinti
Susijusios prekės

Miros eterinis aliejus

13,20 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

Apie prekę

Komentarai

Lotyniškas pavadinimas: Commiphora molmol

Kilmės šalis: Somalis

Sertifikatai: laukinė

Chemotipas (pagrindiniai komponentai): Furanoeudesma - 1.3 diene, Curzerene, Indestrene

Išgavimo būdas: distiliavimo

Augalo dalis: sakai

Aromatas: stiprus, kartus, balzaminis primenantis  klimatą, kuriame auga šis medelis.

Nata: bazinė

Aromaterapinės savybės: miros kvapas raminantis, padeda išgyvenantiems stresą ir nerimą. Žmonėms “užstrigusiems” gyvenimo situacijose . Kaip ir frankinsenso eterinis aliejus, mira puikiai tinka meditacijoms.

Panaudojimo būdai: aromaterapijai, kosmetikai, parfumerijai. Naudojamas garinimui elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose, keraminiuose garintuvuose, inhaliacijoms, aromaterapinėse voniose, masažams, kompresams, įtrinimams.

Alchemija: miros eterinis aliejus dera su kitomis dervomis, pačiule, rože, santalu, mandarinu, pelargonija, čiobreliais, levanda, kadagiu, kiparisu, pušimi.

Įspėjimai: nenaudoti nėštumo metu. 

Mira yra sakai, gaunami iš mažo, kieto, dygliuoto medelio. Skysti sakai sunkiasi iš natūraliai įtrūkusio arba įpjauto kamieno ir sukietėja pavirsdami netaisyklingos formos rusvai rausvais gabalėliais. Eterinio aliejaus spalva nuo blyškios iki tamsios gintaro spalvos, gali sutirštėti, todėl prieš pilant iš buteliuko reikėtų pašildyti.

Susisiekite su mumis