V I S K A M  - 2 5 % ! Nes BIOCOS švenčia gimtadienį!
-25%

Eterinių aliejų mišinys ROMANTIKA

Eterinių aliejų mišinys ROMANTIKA Padidinti
-25%

Eterinių aliejų mišinys ROMANTIKA

Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys, skatinantis išreikšti jausmus, suteikiantis pasitikėjimo. Mišinyje esantys aromatai-afrodiziakai (rožių, ylang ylang, pačiulių) žadina jausmus, atpalaiduoja, suteikia pasitikėjimo, padeda partneriams įveikti sunkumus.

10 ml
14,25 € 19,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

PREKĖS INFORMACIJA

ROMANTIKA

Eterinių aliejų mišinys 10 ml

Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys, skatinantis išreikšti jausmus, suteikiantis pasitikėjimo. Mišinyje esantys aromatai-afrodiziakai (rožių, ylang ylang, pačiulių) žadina jausmus, atpalaiduoja, suteikia pasitikėjimo, padeda partneriams įveikti sunkumus.

Sudėtis:

 • Ylang ylang aliejus balansuoja vyriškus ir moteriškus jausmus, suteikia pasitikėjimo, žadina jausmus. Indonezijoje ylang ylang žiedlapiais barstoma jaunavedžių lova, nes ylang ylang žiedai laikomi afrodiziaku.
 • Rožių aliejus moterims veikia kaip afrodiziakas, vyrams mažina impotenciją. Itin moteriškas aliejus, stiprinantis moterų reprodukcinę sistemą, rekomenduojamas naudoti turinčioms vaisingumo problemų, teigiamai veikia gimdą bei nevaisingumo sukeltą neigiamą moterų emocinę būklę, mažina įtampą, manoma, kad rožių aliejus gali padėti pastoti, jei nevaisingumas sąlygotas psichologinių priežasčių.
 • Pačiulių aliejus suteikia ryžto, pasitikėjimo savimi jausmą, sustiprina jausmingumą, atveria mintis ir širdį. Pačiulių aliejus gali padėti esant frigidiškumui ir impotencijai.
 • Kedrų aliejus mažina įtampą ir nerimą, padeda atpalaiduoti mintis.
 • Apelsinų aliejus suteikia drąsos ir optimizmo, pakylėja.
 • Muskatų aliejus - lengvas gaivus prieskoninis aliejus su šiltu medienos atspalviu, puikus tonikas nervinei sistemai. Muskatų aliejus pakilus, įkvepiantis kurti, skatinantis.

Ingredients: Citrus sinensis, Pogostemon patchouli, Cananga odorata, Cedarus atlantica, Myristica fragrans, Rosa damascena.

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais.

Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

 • 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;
 • Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.
 • Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;
 • Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.
 • Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

 

Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus