GAUSA eterinių aliejų mišinys

Eterinių aliejų mišinys GAUSA Padidinti

GAUSA eterinių aliejų mišinys

Tai aliejų mišinys, kuriame subalansuoti eteriniai aliejai, pasižymintys “energetine trauka” ir magnetizmu, todėl padeda pritraukti teigiamą energiją, gerovę bei pilnatvę. Gausos energija dažnai ateina ne finansine prasme, o galimybėmis, sėkme, išmintimi.

5 ml
9,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

Gausa - tai aliejų mišinys, kuriame subalansuoti eteriniai aliejai, pasižymintys “energetine trauka” ir magnetizmu, todėl padeda pritraukti teigiamą energiją, gerovę bei pilnatvę. Gausos energija dažnai ateina ne finansine prasme, o galimybėmis, sėkme, išmintimi. Finansinis klestėjimas pasireiškia esant emociniam balansui, stipriai sveikatai, pasitikėjimui savimi. Eteriniai aliejai gali padėti sustiprinti šias vidines žmogaus galias, padėti siekti užsibrėžtų tikslų, argumentuoti, apginti savo poziciją.

Sudėtis:

  • Pačiulių aliejus - tikras pinigų magnetas, be to, žadina prigimtinį žmogaus kūrybiškumą.
  • Bergamočių aliejus pritraukia gyvybinę energiją, padeda būti išklausytiems ir išgirstiems, stiprina visapusišką supratimą.
  • Bazilikų aliejus gali padėti teigiami įtakoti verslą, padėti „kopti karjeros laiptais“, gausinti finansinius srautus. Rekomenduojama bazilikų aliejumi kvepinti prekybos vietas, kad pritrauktų pirkėjus.
  • Muskatas – nuo seno buvo nešiojamas kaip magiškas apsaugos talismanas. Padeda įveikti žmogiškąsias silpnybes.

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

  • 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;
  • Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.
  • Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;
  • Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.
  • Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

Talpa 5

INGREDIENTS: Citrus bergamia, Pogostemon patchouli, Myristica fragrans, Ocimum basilicum.

Susijusios prekės
Žmonės, kurie pirko, pirko ir...
Vilnius
Kaunas
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS
Islandijos pl. 32 (MEGA Prekybos ir laisvalaikio centras) 47446 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-21:00

VI:  10:00-21:00

VII:  10:00-21:00

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS
Islandijos pl. 32 (MEGA Prekybos ir laisvalaikio centras) 47446 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-21:00

VI:  10:00-21:00

VII:  10:00-21:00