Eterinių aliejų mišinys ATMINTIS

11,90 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

SVARBU ŽINOTI

Nuolaida 1 Yra

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

ATMINTIS

Eterinių aliejų mišinys 10 ml

Eterinių aliejų mišinys išskaidrina mintis, padeda susikaupti, koncentruoti dėmesį, pasiekti geresnių rezultatų. Mišinys rekomenduojamas mokantis, laikant egzaminus ar atliekant protinį darbą.

Sudėtis:

  • Kedrų aliejus pasižymi atmintį stimuliuojančiomis savybėmis, gerina mąstymą, skatina kūrybiškumą, įkvėpimą.
  • Pipirmėčių aliejus gaivus vėsinantis aromatas stimuliuoja, padeda koncentruoti dėmesį, išsklaido slogias mintis, padeda susikaupti, mažina galvos skausmą.
  • Levandų eterinis aliejus skatina protinę, emocinę, dvasinę ir fizinę harmoniją bei pusiausvyrą.
  • Frankinsenso aliejus nuramina, išsklaido nerimą, padeda įveikti stresą, atpalaiduoja kūną ir protą.
  • Rozmarinų aliejus padeda susikaupti, įsipinti informaciją.

Ingredients: Cedarus deodora, Lavandula angustifolia, Rosmarinus officinalis, Boswellia carterii, Mentha piperita

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

  • 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;
  • Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.
  • Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;
  • Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.
  • Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

 

Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

Susisiekite su mumis