VALIA eterinių aliejų mišinys

Eterinių aliejų mišinys SAIKAS Padidinti

VALIA eterinių aliejų mišinys

Šis mišinys sukurtas kovojantiems su noru užkandžiauti, saldžiai valgyti, taip pat rekomenduojame jį naudoti, jei jūsų lėta medžiagų apykaita, prasta nuotaika, jei siekiate atsisakyti žalingų įpročių, tačiau tam vis pritrūksta valios ir aplanko nesėkmė. Mišinyje subalansuoti eteriniai aliejai, kurie skatina saiko pojūtį, suteikia ryžto, energijos ir geros nuotaikos.

5 ml
9,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

Ar jums tenka pasižadėti keistis - sveikai maitintis, sportuoti, atsisakyti žalingų įpročių, tačiau netrukus patirti nesėkmę ir sugrįžti prie ankstesnio gyvenimo? Aromaterapija gali padėti saiko reguliavimo ar svorio metimo atvejais. Šis mišinys sukurtas kovojantiems su noru užkandžiauti, saldžiai valgyti, taip pat rekomenduojame jį naudoti, jei jūsų lėta medžiagų apykaita, prasta nuotaika, jei siekiate atsisakyti žalingų įpročių, tačiau tam vis pritrūksta valios ir aplanko nesėkmė.

Mišinyje subalansuoti eteriniai aliejai, kurie skatina saiko pojūtį, suteikia ryžto, energijos ir geros nuotaikos.

Sudėtis:

  • Greifrutų aliejus jau kelis dešimtmečius yra naudojams svorio kontrolei . Net yra žinoma  Holivudo dieta, kurioje nemažą dalį sudaro ir greifrutas , kuris stimuliuoja organizmą ir mažina riebalų kaupimąsį. Greifrutas yra veiksmingas diuaretikas, apsaugo nuo vandens susilaikymo, stimuliuoja limfinę sistemą. Greifrutų eterinis alijeus dažnai naudojamas anticeliulitinių kremų ar aliejinių mišinių sudėtyje.

  • Pipirmėčių aliejus šimtmečius naudojamas esant pykinimui, sutrikus virškinimui, mažina pilvo pūtimą. Tyrimai parodė, kad asmenys, kurie kas dvi valandas  įkvėpdavo  pipirmėtės aliejaus, jautė mažiau alkio ir galėjo sumažinti nereikalingų kalorijų suvartojimą.

  • Kardamonų aliejus skatina gerą virškinimą, mažina pykinimą, rėmenį, neleidžia kauptis žarnyne dujoms, stabdo viduriavimą, malšina žarnyno skausmus. Kardamonas yra tonizuojančio poveikio esant nerviniam išsekimui. Stiprinantis susirūpinusius ir nerimaujančius žmones, įžeminantis “svajotojus”.

  • Citrinų aliejaus sudėtyje esantis terpenas limonenas, yra natūralus riebalų tirpiklis. Taip pat padeda detoksikuoti organizmą, stiprinti imunitetą ir pagerinti virškinimą.

  • Bergamočių aliejus žinomas kaip antidepresantas, nes nerimas, depresija ir žema savivertė – tai jausmai, kurie įtakoja emocinę mitybą ir skatina dažną užkandžiavimą.

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

  • 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;

  • Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.

  • Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;

  • Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.

  • Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

Talpa 5

INGREDIENTS: Citrus grandis, Citrus limon, Citrus bergamia, Lavandula angustifolia, Elletaria cardamomum, Mentha piperita

Susijusios prekės
Žmonės, kurie pirko, pirko ir...
Vilnius
Kaunas
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS
Islandijos pl. 32 (MEGA Prekybos ir laisvalaikio centras) 47446 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-21:00

VI:  10:00-21:00

VII:  10:00-21:00

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS
Islandijos pl. 32 (MEGA Prekybos ir laisvalaikio centras) 47446 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-21:00

VI:  10:00-21:00

VII:  10:00-21:00