Pušų eterinis aliejus

Pušų eterinis aliejus Padidinti

Pušų eterinis aliejus

PREKĖS INFORMACIJA

Pinus sylvestris

Kilmės šalis: Sibiras

Pušų eterinis aliejus gaunamas distiliacijos būdu, naudojant pušų šakeles, spyglius, kartais ir kankorėžius. Kuo šiauriau auga pušys, tuo kokybiškesnis eterinis aliejus.

Pušų eterinis aliejus yra blyškiai geltonos spalvos, stipraus, gaivaus sakų kvapo.

Pušų eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis, skausmą malšinančiomis, antiseptinėmis ir aromatinėmis ypatybėmis. Labai mėgstamas naudoti pirtyje.

Pušų eterinio aliejaus nauda sveikatai

Odos priežiūrai: pušų eterinis aliejus kovoja su įvairiomis odos problemomis. Aromaterapeutai skiria pušų eterinį aliejų kovoti su žvyneline, niežėjimu, spuogais, egzema, odos ligomis, problemine oda, niežais ir žaizdomis. Aliejus subalansuoja ir puoselėja odą. Taip pat stabdo odos senėjimą, suteikia jai stangrumo, lygina raukšles, pašalina paakių pabrinkimą. Be to, stiprina plaukų šaknis ir pažeistus plaukus, naikina pleiskanas. Naudojamas šalinti utėles iš plaukų.

Kosmetikos priemonėse: aliejus naudojamas kuriant kvepalus ir įvairius aromatus. Pušų eterinis aliejus plačiai naudojamas masažiniuose ir vonios aliejuose, muiluose.

Skausmas: malšina įvairius skausmus, naudingas esant sąnarių ir raumenų skausmui, artritui ir reumatui.

Įtampą mažinantis: pušų eterinis aliejus pakelia tonusą, mažina nervinę įtampą ir pakelia nuotaiką. Naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo koncentracijos ar atminties praradimo.

Infekcijos: tai natūralus vaistas nuo įvairių infekcijų.

Sužalojimai: antiseptinis, todėl naudojamas odai po nudegimų, įpjovimų, sportinių sužalojimų.

Kvėpavimo problemos: preparatas kosuliui ir peršalimui mažinti, lengvina atsikosėjimą, stiprus plaučių antiseptikas, padeda esant bronchitui ir įvairių tipų kosuliui. Galima daryti inhaliacijas kelis kartus per dieną. Inhaliacijos taip pat padeda esant katarui, peršalimui, sinusitui ir gerklės uždegimui.

Naudojimas: Naudoti nedideliais kiekiais, nes padauginus gali sudirginti odą. Ypač jautriai odai pušų eterinis aliejus turi būti naudojamas gerai atskiestas baziniu aliejumi. Nėštumo metu reikėtų vartoti itin mažomis dozėmis ir gerai atskiestą.

Pušų alchemija: pušų eterinis aliejus dera su kedrų, rozmarinų, levandų, šalavijų, gauruotųjų švitrūnų, kadagių ir kitais eteriniais aliejais.  

Prekė:

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  11:00-18:00

VI:  11:00-18:00

VII:  11:00-16:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus