Kadagių uogų eterinis aliejus

Kadagių uogų eterinis aliejus Padidinti

Kadagių uogų eterinis aliejus

PREKĖS INFORMACIJA

Juniperus communis

NENAUDOTI GRYNO ANT ODOS.

Kadagys yra kiparisų šeimos spygliuotis. Geriausias eterinis aliejus gaunamas distiliuojant uogas. Mažesnį terapinį poveikį turi aliejus, gaunamas iš uogų ir šakelių, todėl kadagių uogų eterinis aliejus turi daugiau naudingųjų savybių. Jis būna nuo bespalvio iki gelsvo arba žalsvo ir yra labai skystas. Aliejus turi labai malonų kvapą, panašų į terpentino.  Jis labai tinka dezinfekuoti namams, ypač epidemijų metu. Kelis lašus aliejaus galima įlašinti į vandenį, kuriuo plaunate grindis, užlašinti ant elektros lemputės ar pagarinti aromatinėje lempoje. Kadagių aliejus puikiai tinka su citrusiniais aliejais. 

Literatūroje išskiriamos tokios kadagių uogų eterinio aliejaus savybės:

Kosmetikoje: naudojamas spuoguotai, riebiai, uždegimo pažeistai odai su atviromis poromis, esant aknei, egzemai, pleiskanoms. 

Raminantis: Vonia su trupučiu kadagių aliejaus yra veiksminga terapinė forma, padedanti nusiraminti. Užsilašinus kelis lašelius ant delnų ir perbraukus per visą rankų ilgį, greitai atsipalaiduosite. Turi šildomąjį poveikį.

Plaukams: stabdo plaukų slinkimą, lūžinėjimą. Naudojamas esant pleiskanoms.

Stimuliuojantis: aliejus stimuliuoja visą kūną, todėl padeda įveikti nuovargį, galvos svaigimą ir depresiją. 

Tonizuojantis: šis eterinis aliejus stiprina raumenis, audinius, odą taip pat įvairias sistemas, funkcionuojančias kūne: respiracinę, nervų, virškinimo ir ekskrecinę. Ši tonizuojanti savybė padeda išsaugoti gerą savijautą ir stiprina sveikatą.

Kitos naudos: baido erkes ir blusas, todėl tinkamas naminiams gyvūnams.

Nėštumas: Kadagių uogų eterinį aliejų reikėtų vengti naudoti nėštumo metu. Naudoti mažais kiekiais ir būtinai skiestą su baziniu aliejumi.

Kadagių alchemija: kadagių uogų eterinis aliejus dera su bergamočių, kedro, kiparisų, greipfrutų, palergonijų, levandų, žaliųjų citrinų, citrinų, citrinžolės ir vetiverijų eteriniais aliejais.

Naudota literatūra:

Souravh Bais, Naresh Singh Gill, Nitan Rana, and Shandeep Shandil "A Phytopharmacological Review on a Medicinal Plant: Juniperus communis". Publikuota: Hindawi Publishing Corporation International Scholarly Research Notices Volume 2014, Article ID 634723, 6 pages

Valerie Ann Worwood „The complete book of essential oils and aromatherapy“ (1991m.)

Kurt Schnaubelt „Naujoji aromaterapija“ (1995m.)
Patricia Davis „Aromaterapija nuo A iki Ž“ (2010m.)
Kolbjorn Borseth „The Aromantic guide to Unlocking the Powerful Health & Rejuvenation Benefits of Vegetable Oils“ (2008m.)

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  11:00-18:00

VI:  11:00-18:00

VII:  11:00-16:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus