Santalo eterinis aliejus Padidinti

Santalo eterinis aliejus


Santalum austrocaledonicum

Kilmės šalis: Naujoji Kaledonija

Chemotipas: Santalol (47%), Lanceol.

Naujosios Kaledonijos santalo Santalum austrocaledonicum aliejus – yra vertingas Indiškojo santalo Santalum album pakaitalas, kuris turi ne tik panašų kvapą, bet ir itin vertingas santalmedžio savybes. Mūsų Naujosios Kaledonijos santalų aliejuje aptinkama itin daug santalolo, kuris ir lemia jo išskirtines savybes bei panašumą į Santalum album aliejų. Mūsų santalų aliejus iš atsinaujinančių šaltinių yra išgaunamas laikantis Naujosios Kaledonijos įstatymų bei maksimalių išgavimo kvotų.

Santalas itin vertinamas dėl jo saldaus, šilto, balzaminio medienos kvapo.

Aromaterapijoje: santalų aliejus “įžeminantis” ir subalansuojantis protą ir emocijas, raminantis, atpalaiduojantis, skirtas meditacijoms, apmąstymams, garinamas esant nerimui ir depresijai.

Kosmetikoje santalo aliejus ypač vertingas sausai šerpetojančiai odai, taip pat esant bėrimams ar aknei.

Parfumerijoje santalų aliejus naudojamas kaip jungiantis, harmonizuojantis ingredientas, kvapo fiksatorius, bazinė nata. Jis pats neužgoždamas kitų aliejų, sujungia eterinius aliejus į vientisą, harmoningą kvapą. Kaip bazinė nata, santalų aliejus padeda ilgiausiai išlaikyti lakiųjų eterinių aliejų kvapą, neleidžia jiems greitai išgaruoti.

Alchemija: santalų aliejus puikiai dera su agarmedžių, bergamotės, juodųjų pipirų, pelargonijų, jazminų, labdanų, levandų, pačiulių, rožių eteriniais aliejais.

Pagrindinės sudedamosios dalys:

  • Cis alpha santalol - 39 iki 50 %
  • Cis beta santalol - 15 iki 21 %
  • Cis lanceol - 2 iki 16%
  • Trans alpha bergamotol - 3 iki 8%

Straipsnis apie santalų aliejų: https://biocos.lt/lt/blog/straipsniai/kaip-issirinkti-santalu-alieju

Susisiekite su mumis