Beržų lapų vanduo (hidrolatas)

4,80 €

-20%

6,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

SVARBU ŽINOTI

ODOS TIPAS Tinka visų tipų odai
Kilmės šalis Lietuva

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

50 ml

Galioja iki 08 2021

Lot. Betula pubescens

Kilmės šalis: Lietuva 

Beržų lapų vanduo (hidrolatas) – natūralus tonikas, prausiklis, odos gaiviklis. Hidrolatas, arba kitaip - augalų vanduo, išgaunamas hidrodistiliacijos metodu - lėtai ir tausojančiai augalus distiliuojant tradiciniame, variniame alembike.

Hidrodistiliacijos metu vanduo yra kaitinamas, kol pavirsta garais. Tuomet vandens garai pereina per augalinę žaliavą, surinkdami augalo savybes. Vandens garai su augalo savybėmis toliau surenkami į vamzdelį, kuris tęsiasi per vėsinimo kamerą. Vanduo, kuris gaunamas atšaldžius garus ir yra nuostabusis beržų lapų hidrolatas.

Augalinė žaliava distiliavimui - pavasarį surinkti jauni, minkštučiai beržų lapeliai. Po žiemos busdamas augalas skuba savyje prikaupti kuo daugiau naudingųjų medžiagų, kurias mes po distiliacijos saugiai užrakiname ir išsaugome hidrolato buteliuke.

Puikiai tinka visiems odos tipams, bet ypač rekomenduojamas sausesnei veido odai. Brandžią sausą odą – pamaitina, drėkina, atjaunina, mažina raukšleles; riebią odą - subalansuoja; jautrią odą – nuramina; normalią odą - išvalo ir atvėsina. Beržų vandenį tinka naudoti net sudirgusiai, spuoguotai veido odai.

Idealus pasirinkimas plaukų priežiūrai - mažina plaukų riebalavimąsi, stiprina šaknis, skatina plaukų augimą.

Beržų lapų hidrolato kvapas, kaip ir distiliuojamų lapelių išvaizda - labai švelnus, subtilus, "minkštas". Žolinis, gaivus kvapas su vaisių gaida. 

Naudojimas:

Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, daryti veido kaukes, skalauti plaukus, įsipilti į vandens vonias, gaminti veido kremus ar losjonus. Rekomenduotina hidrolatą purkšti ant švaraus, nuprausto veido prieš tepant kremus - tai padės kremui lengviau įsigerti į odą. 

Taip pat rekomenduojame reguliariai purkšti plaukus ir galvos odą. 

Talpa - 50 ml. Stiklinis buteliukas su purkštuku.

Susisiekite su mumis