Obuolinių mėtų vanduo (hidrolatas)

4,80 €

-20%

6,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

BA5023-50

SVARBU ŽINOTI

ODOS TIPAS Tinka visų tipų odai
Kilmės šalis Lietuva

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

50 ml

Galioja iki 08 2021

Lot. Mentha suaveolens 

Kilmės šalis: Lietuva

Obuolinė mėta (hidrolatas):

Norint geriau suprasti hidrolatą, reikia suprastį augalą, iš kurio jis išgaunamas (hidrolatas išgaunamas iš augalų, hidrodistiliacijos metodu), tad susipažinkime: Obuolinė mėta - Mentha suaveolens (angl.- apple mint).

Lapai stambūs, apaugę tankiais baltais plaukeliais, todėl atrodo tarsi padengti švelniu pūku (dėl šios savybės ši mėta kartais net vadinama vilnone mėta!).

Obuolinė mėta geriausiai auga ir puikiausiai jaučiasi itin saulėtoje vietoje, dėl to savyje prikaupia daug saulės energijos ir eterinio aliejaus. Būtent šie veiksniai (augimo sąlygos ir išvaizda) nulemia ir hidrolato kvapą bei savybes: kvapas švelnus, saldus, vaisinis, persipynęs su gaivia mentolio užuomena, o dėl sukaupto eterinio aliejaus kiekio - intensyvus.

Hidrodistiliacijos metu vanduo yra kaitinamas, kol pavirsta garais. Tuomet vandens garai pereina per augalinę žaliavą, surinkdami augalo savybes. Vandens garai su augalo savybėmis toliau surenkami į vamzdelį, kuris tęsiasi per vėsinimo kamerą. Vanduo, kuris gaunamas atšaldžius garus ir yra nuostabusis obuolinių mėtų hidrolatas.

Obuolinių mėtų hidrolatas yra labai universalus, tiks visų tipų odai, tiek jautriai, tiek spuoguotai, riebiai, tiek brandžiai, pavargusiai odai. Labai gaivus, tonizuojantis. Tinka odos atgaivai bet kuriuo metu, tinka po skutimosi, depiliacijos, ramina niežulį ir suskeldėjusią odą.

Taip pat drąsiai galime teigti, kad šio hidrolato kvapas patiks visiems, net labai skirtingus skonius turintiems žmonėms - jame nuostabi vaisinio subtilumo ir mentolio gaivumo draugystė, tad kiekvienas ras jame sau patinkančio kvapo užuomeną.

Naudojimas:

Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, daryti veido kaukes, skalauti plaukus, įsipilti į vandens vonias, gaminti veido kremus ar losjonus. Rekomenduotina hidrolatą purkšti ant švaraus, nuprausto veido prieš tepant kremus - tai padės kremui lengviau įsigerti į odą.

Talpa - 50 ml. Stiklinis buteliukas su purkštuku.

Susisiekite su mumis