Kiečių ir pelynų vanduo (hidrolatas)

6,00 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

BA5024-50

SVARBU ŽINOTI

ODOS TIPAS Tinka visų tipų odai
Kilmės šalis Lietuva

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

50 ml

Lot. Artemisia vulgaris; Artemisia absinthium

Kilmės šalis: Lietuva

Kiečių ir pelynų (hidrolatas) – natūralus tonikas, prausiklis, odos gaiviklis. Hidrolatas, arba kitaip - augalų vanduo, išgaunamas hidrodistiliacijos metodu - lėtai ir tausojančiai augalus distiliuojant tradiciniame, variniame alembike.

Augalinė žaliava distiliavimui - prieš žydėjimą surinkti jauni kiečių ir pelynų lapeliai bei pumpurai. Besiruošiant žydėti augalas sukaupia didelius kiekius naudingųjų medžiagų, kurios po distiliacijos saugiai užrakinamos ir išsaugomos hidrolato buteliuke.

Hidrodistiliacijos metu vanduo yra kaitinamas, kol pavirsta garais. Tuomet vandens garai pereina per augalinę žaliavą, surinkdami augalo savybes. Vandens garai su augalo savybėmis toliau surenkami į vamzdelį, kuris tęsiasi per vėsinimo kamerą. Vanduo, kuris gaunamas atšaldžius garus ir yra nuostabusis kiečių ir pelynų hidrolatas.

Pati kiečių ir pelynų išvaizda diktuoja ir hidrolato kvapą bei savybes: šių augalų lapeliai yra plunksniškai suskaldyti, o pelynų - dar ir apaugę švelniais pūkeliais, tad kiečių ir pelynų hidrolatas labai švelniai žolinio, lengvai salstelėjusio, subtilaus kvapo. Itin tiks tiems, kas nemėgsta aštrių kvapų.

Puikiai tinka visiems odos tipams - tonizuoja suglebusią, pavargusią odą - nuostabus antioksidantas! Kiečių ir pelynų hidrolatas ramina, gaivina odą, tad tiks sudirgusiai odai po skutimosi. Puikus pasirinkimas ir riebios odos savininkams, nes šis hidrolatas veikia antiseptiškai.

Naudojimas:

Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, daryti veido kaukes, skalauti plaukus, įsipilti į vandens vonias, gaminti veido kremus ar losjonus. Rekomenduotina hidrolatą purkšti ant švaraus, nuprausto veido prieš tepant kremus - tai padės kremui lengviau įsigerti į odą.

Talpa - 50 ml. Stiklinis buteliukas su purkštuku.

Susisiekite su mumis