Inhaliatorius - Energija

4,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

BA0244-I

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Nosies inhaliatoriaus naudojimas yra labai veiksmingas būdas pasinaudoti eterinių aliejų teikiama nauda. Eteriniai aliejai patenka į tam tikrus jautrius taškus esančius nosies ertmėje, juos stimuliuoja, sukeldamos impulsus, kurie veikia visą organizmą ir tuo pačiu metu veikia kvėpavimo sistemos organus ir mažina uždegimines reakcijas.

Inhaliatorius energija - puikus aliejų mišinys naudoti ryte arba kai pritrūksta jėgų ir energijos dienos metu. Padeda padidinti koncentraciją ir motyvaciją.

Citrinų eterinis aliejus - turi stimuliuojančių savybių. Aliejaus aromatas padeda susikoncentruoti ir didina budrumą. Todėl puikiai tinka norint padidinti darbo našumą. Padeda pašalinti protinį nuovargį, išsekimą, galvos svaigimą, susirūpinimą, nervingumą ir įtampą. 

Rozmarinų eterinis aliejus - stimuliuoja centrinę nervų sistemą ir smegenų veiklą, gerina atmintį. Rozmarinų aromatas padeda susikoncentruoti, įsiminti informaciją.

Juodųjų pipirų eterinis aliejus - tonizuoja ir stimuliuoja, didina dėmesingumą ir koncentraciją. Puikiai tinka norint padidinti motyvaciją.

Sudėtis: 100% natūralūs citrinų, rozmarinų, juodųjų pipirų eteriniai aliejai

Susisiekite su mumis