ROŽIŲ rinkinys brandžiai odai

17,70 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

BA1017

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Rinkinys moteriai, kuri žino, ko ji verta!


Kiekviena brandžios odos savininkė patvirtins, kad brandi oda yra lepesnė ir reikalauja didesnio dėmesio. Tokiai odai dažniausiai trūksta drėgmės ir spindesio, ji praradusi elastingumą, atrodo papilkėjusi. Būtent tokiai odai ir yra skirtas šis rinkinys!


Rinkinį sudaro:
•    Šilkinis rožių kremas 30 ml.
•    Damaskinių rožių hidrolatas 100 ml.

Šilkinis rožių kremas yra itin lengvos, greitai įsigeriančios konsistencijos, nes yra pagamintas rožių hidrolato pagrindu. Taip pat šis kremas yra turtingas savo sudedamosiomis dalimis, kaip ir moteris, kuriai jis skirtas – ji kupina gyvenimiškos išminties, ji žino ko nori, ji - visuma. Tad ir kremas yra kupinas skirtingų, turtingų aliejų, kad patenkintų kiekvieną moters užgaidą.


•    Agurklių aliejus – Dar senovėje moterys pastebėjo, kad agurklių aliejus mažina daugelį nemalonių, su moters prigimtimi susijusių negalavimų, gražina odą ir išsaugo jaunystę. Dėl šių savybių agurklių aliejus nuo seno vadinamas grožio aliejumi.
•    Erškėtuogių aliejus – padeda išlaikyti sveiką odą ir išvengti ankstyvo senėjimo. Erškėtuogių aliejus taip pat yra vitamino A šaltinis, kuris puikus antioksidantas, naudojamas prieš raukšlių atsiradimą. Erškėtuogių aliejus turi daug vitamino C, kuris sustiprina kapiliarus ir jungiamuosius odos audinius.
•    Simondsijų aliejus – vienas vertingiausias augalinių aliejų, naudojamų kosmetikoje. Teigiama, kad šis aliejus, labiausiai panašus į žmogaus odos išskiriamą aliejų (sebumą), todėl oda jį pasisavina kaip savo.
•    Makadamijų aliejus – lengvai įsigeria į odą, ją drėkina Jame gausu baltymų ir vitamino E. Makadamijos riešutų aliejus pasižymi regeneruojančiomis savybėmis.
•    Rožių absoliutas – puoselėja odos grožį ir suteikia kremui itin malonaus, gėliško aromato.
Sudėtyje taip pat puikuojasi natūralus augalinis šilkas, kuris suteikia odai išskirtinio glotnumo.

Rožių hidrolatas – tai iš Damasko rožių, hidrodistiliacijos būdu, išgautas vanduo su nuostabiu rožių kvapu ir turtingomis savybėmis. Rožių vanduo nuo senovės laikomas prabangos ir moteriškumo simboliu, kuris ne tik nuostabiai drėkina vystančią odą, bet ir užlieja itin maloniu, moteriškumą žadinančiu aromatu.Susisiekite su mumis