Kosmetikos gaminimo vakarėlis

35,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 3 taškai kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,90 €.

BA0248-3

Apie prekę

Komentarai

Pramoga apie natūralią odos priežiūrą bei ekologišką kosmetiką. Išmokite būti gražios ir sveikos!

Kosmetikos gamybos vakarėlyje sužinosite, kaip lengvai gamtos dovanos gali pakeisti sintetinę kosmetiką. Teorinėje dalyje pasakosime apie gamtos dovanų naudą, jų naudojimą kosmetikoje, o Jūs išmoksite pasigaminti natūralių priemonių - veido kremų, kūno balzamų, plaukų kaukių.

Namo neišeisite tuščiomis:

- pasigaminsite net 2 natūralias rankų darbo kosmetikos priemones iš aukščiausios kokybės nerafinuotų aliejų, gėlių vandens, eterinių aliejų.

- padovanosime Jums natūralią dulksną veidui. Hidrolatas (gėlių vanduo) sudrėkins odą prieš tepant pasigamintą kosmetikos priemonę.

Daugiau - jokios sintetikos! Išmokite būti gražios ir sveikos!

Kosmetikos gamybos vakarėliai vyksta Vilniuje ir Kaune. Kontaktus rasite čia. Į kosmetikos gamybos vakarėlį dalyvės registruojasi iš anksto.

Vakarėlio trukmė apie 1,5 val.

Suteiksime Jums visas kosmetikos gaminimui reikalingas priemones.

Plačiau apie kosmetikos gaminimo vakarėlius skaitykite čia.

Kvietimas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo.

Dėmesio! Kvietimą atsiunčiame el.paštu (*.pdf formatu). Todėl prekę įsidėjus į krepšelį, pasirinkite atsiėmimą Vilniaus arba Kauno parduotuvėje, kad nebūtų skaičiuojamas pristatymo mokestis.

Atsispausdintą pakvietimą atsineškite į pamoką.

Susisiekite su mumis