Aromaterapijos dirbtuvės

25,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 2 taškai kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60 €.

BA0248-1

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Aromaterapija – tai menas ir mokslas natūralių kvapų pagalba pasiekti visišką harmoniją!

Biokosmetikos akademija kviečia susipažinti su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis – eteriniais aliejais, atarais, absoliutais ir susikurti aromaterapinę dulksną. 

Aromaterapinių dirbtuvių metu:

  •  Susipažinsime su eteriniais aliejais, atarais, absoliutais, jų poveikiu fizinei bei psichologinei žmogaus sveikatai. Sužinosite kaip išgaunamos šios kvapiosios medžiagos, kaip jas naudoti kasdieniniame gyvenime norint pajusti teigiamą poveikį mūsų kūnui ir mintims.

  • Maišysime kvapiąsias medžiagas ir susikursime unikalią bei autentišką aromaterapinę dulksną. Jų kūrime naudosime natūralius eterinius aliejus ir atarus.


Trukmė – 1 val. 30 min

Dirbtuvių kaina 25 Eur. Į kainą įskaičiuotos naudojamos priemonės ir Jūsų sukurta aromaterapinė dulksna.

Dirbtuvių metu bus taikoma 15 % N U O L A I D A eteriniams aliejams bei atarams.

Aromaterapijos dirbtuvės vyksta Biokosmetikos akademijoje, Vilniuje ir Kaune.

Į dirbtuves būtina registruotis iš anksto! Registracija +37067587333 arba info@biocos.lt

Kvietimas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo. Esant šalyje karantino situacijai, kuponų galiojimo laikas gali būti pratęstas. Norint pratęsti kupono galiojimo laiką skambinkite telefonu +37067587333.

Dėmesio! Kvietimą atsiunčiame el.paštu (*.pdf formatu). Todėl prekę įsidėjus į krepšelį, pasirinkite atsiėmimą Vilniaus arba Kauno parduotuvėje, kad nebūtų skaičiuojamas pristatymo mokestis.

Susisiekite su mumis