Aromaterapijos vakarėlis (kvapų kūrimas)

19,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

BA0248-1

Apie prekę

Komentarai

Aromaterapija – tai menas ir mokslas natūralių kvapų pagalba pasiekti fizinę, emocinę, psichologinę bei vidinę harmoniją.

Biokosmetikos akademija kviečia susipažinti su natūraliais gamtos kvapais – eteriniais aliejais, atarais, ekstraktais ir jų pagalba susikurti aromaterapinio poveikio namų kvapą, kvepalus ar aromaterapinį mišinį.

Aromaterapijos pamoka susideda iš dviejų dalių:

  1. Teorinės dalies metu susipažinsite su eteriniais aliejais, sužinosite jų terapinį poveikį fizinei bei emocinei sveikatai. Sužinosite, kokią naudą natūralūs eteriniai aliejai teikia Jūsų sveikatai, grožiui, emocijoms. Kaip naudoti natūralius aliejus buityje, kosmetikoje, kaip juos maišyti ir kurti savo kvapus.
  2. Praktinėje dalyje mokysimės maišyti eterinius aliejus bei kursime/gaminsime namų kvapus arba kvepalus. Jų kūrime naudosime natūralius eterinius aliejus arba atarus.  Po pamokos išsinešite  buteliuką Jūsų susikurto aromaterapinio namų kvapo – oro gaiviklio arba kvepalų buteliuką.

Pamokos trukmė – 1 val. 30 min

Suteiksime visas priemones, būtinas kvapų kūrimui ir maišymui.

Pamokos kaina: 19 Eur. Į kainą įskaičiuotos praktinėje dalyje naudojamos priemonės ir Jūsų susikurtas namų kvapas.

Dalyviams pamokos metu bus taikoma 15 % nuolaida eteriniams aliejams bei atarams.

Kosmetikos vakarėliai vyksta Biokosmetikos akademijoje, Vilniuje ir Kaune.

Į vakarėlius būtina registruotis iš anksto! Vakarėlių datos bei adresai skelbiami čia.Kvietimas galioja 3 mėnesius nuo įsigyjimo.

Dėmesio! Kvietimą atsiunčiame el.paštu (*.pdf formatu). Todėl prekę įsidėjus į krepšelį, pasirinkite atsiėmimą Vilniaus arba Kauno parduotuvėje, kad nebūtų skaičiuojamas pristatymo mokestis.

Atsispausdintą pakvietimą atsineškite į pamoką.

Susisiekite su mumis