Raudonas molis

2,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Kilmės šalis: Prancūzija

Ekologiškas, Ecocert ir Cosmos sertifikuotas

Raudonas molis (Red illite clay) – 100% natūralus, neapdorotas, natūraliai išdžiovintas saulėje kosmetinis molis. Raudonojo molio sudėtyje gausu natūralių naudingųjų medžiagų, mineralų oksidų. Tinka sausai, jautriai odai su išsiplėtusiais kapiliarais, ypač rekomenduojamas brandžiai ir į alerginius bėrimus linkusiai odai. Raudonasis molis detoksikuoja, skaistina pavargusią odą. Šis raudonasis molis nėra jonizuotas, jame nėra konservantų bei nano dalelių.

Raudonojo molio kaukė gerai išvalo inkštirus ir spuogus, absorbuoja iš odos toksinus ir nešvarumus. Raudonasis molis gaivina, ramina jautrią odą ir sutraukia poras. Po molio kaukės oda tampa švelni ir skaisti.

Naudojimas: Raudonąjį molį geriausia naudoti veido kaukėms ir palepinti jomis veidą bent kartą per savaitę. Kaukei pagaminti reikia maždaug vienodomis proporcijomis sumaišyti raudonąjį molį ir pasirinktą gėlių (ar paprastą) vandenį. Jei oda labai sausa, kaukę praturtinkite dar ir šaukšteliu bazinio aliejaus (erškėtuogių, jojobos ar kitu aliejumi). Pagamintą kaukę sunaudokite iš karto.

Sudėtyje yra šių mineralų: silicio dioksido, aliuminio dioksido, geležies dioksido, kalcio oksido, magnio oksido,  kalio dioksido, natrio dioksido, titano dioksido, mangano oksido.

Gryną sausą raudonąjį molį galite laikyti 3 metus.

Dėl didesnio kiekio įsigijimo kreipkitės tel. 8 675 87333 arba el. paštu kaunas@biocos.lt

Susisiekite su mumis