V I S K A M  - 2 5 % ! Nes BIOCOS švenčia gimtadienį!
-25%

Čampakų ataras

-25%

Čampakų ataras

Čampakų ataro kvapas yra saldus, gėliškas, su vos juntamu medienos prieskoniu. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

PREKĖS INFORMACIJA

Kilmės šalis: Indija

Bot. Michella Champaca

Čampakų ataras gaminamas iš champa medžio, kuris žydėjimo metu pasipuošia tūkstančiais aromatingų žiedų. Dėl nepaprasto savo grožio ir neįtikėtinai kvapnių žiedų, champa medis laikomas šventu. Indijoje čampaka turi sakralinę reikšmę. Champa aromatas veikia raminančiai, itin tinkamas ir meditacijoms.

Čampakų ataras išgaunamas 15 dienų distiliuojant champa medžio žiedus į sandalmedžio eterinį aliejų. Vėliau aliejus išpilstomas į odinius butelius ir ne vieną mėnesį brandinamas. Norint išdistiliuoti vieną litrą čampakų ataro, reikia tūkstančių champa žiedų.

Čampakų ataras yra natūralūs augaliniai kvepalai. Atarą galite tepti ant odos gryną, taip pat maišyti su augaliniais aliejais, kad kvapas būtų mažiau intensyvus. Maišykite atarus tarpusavyje ir sukurkite savo individualius kvapalus. Atarus rekomenduojama tepti ant pulsuojančių vietų.

Čampakų ataras gerai maišosi su gintaro, sandalmedžio, muskuso, jazminų, ylang ylang ir citrusiniais kvapais. Kadangi atarai yra išgaunami natūralios distiliacijos procese, o ne dirbtinai kuriami, skirtingų partijų atarų aromatai gali šiek tiek skirtis.

Atarą galite pasirinkti:

* 5 ml  stiklo buteliuke, kuris yra su rutuliniu aplikatoriumi.

 

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus