Indijos lotosų ataras

Indijos lotosų ataras

Indijos lotosų ataro kvapas yra žemiškas, subtilus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi. 

5 ml
14,90 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

PREKĖS INFORMACIJA

Svarbu! Kvapai gali skirtis priklausomai nuo partijos!

Kilmės šalis: Indija

Bot. Pink Lotus Attar

Gaivus ir viliojantis Indijos lotosų aromatas stimuliuoja protą ir veikia raminančiai. Aromaterapijoje šis ataras naudojamas mažinant protinį nuovargį, stresą, nervinę įtampą ir kitus psichologinius negalavimus. Šis aromatas kursto dvasinius jausmus, todėl dažnai naudojamas šventose vietose meldžiantis ir prašant palaiminimo.

Indijos lotosų aratas išgaunamas distiliuojant rožinio lotoso gėles. Rožinis lotosas - tai nacionalinė Indijos gėlė.

Indijos lotosų ataras yra natūralūs augaliniai kvepalai. Atarą galite tepti ant odos gryną, taip pat maišyti su augaliniais aliejais, kad kvapas būtų mažiau intensyvus. Maišykite atarus tarpusavyje ir sukurkite savo individualų kvapą. Atarus rekomenduojama tepti ant pulsuojančių vietų.

Indijos lotosų ataras gerai maišosi su bergamočių, levandų, rožių, nerolio, pelargonijų ir kitais aromatais. Kadangi atarai yra išgaunami natūralios distiliacijos procese, o ne dirbtinai kuriami, skirtingų partijų atarų aromatai gali šiek tiek skirtis.

 

Susijusios prekės
Žmonės, kurie pirko, pirko ir...
Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-17:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus