Inhaliatorius - Anti-stress

2,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

BA0245-I

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Nosies inhaliatoriaus naudojimas yra labai veiksmingas būdas pasinaudoti eterinių aliejų teikiama nauda. Eteriniai aliejai patenka į tam tikrus jautrius taškus esančius nosies ertmėje, juos stimuliuoja, sukeldamos impulsus, kurie veikia visą organizmą ir tuo pačiu metu veikia kvėpavimo sistemos organus ir mažina uždegimines reakcijas.

Inhaliatorius anti-stress ramina, padeda atsipalaiduoti, įveikti nemigą. Tinka atstatyti gerą savijautą po nervinio išsekimo, streso.

Petigrainų lapų eterinis aliejus - Ypač naudingas esant nemigai ar nerimui, nes turi raminantį poveikį. Atpalaiduoja esant psichinei įtampai ir balansuoja nervų sistemą.

Bergamotė - šis aliejus yra beveik veiksmingiausias, norint įveikti nepageidautinas dvasines ir psichologines būsenas. Jis dažnai apibūdinamas kaip keliantis nuotaiką, tačiau nestimuliuoja, o skatina atsipalaiduoti.

Levandų eterinis aliejus - Tai raminamasis, švelninamasis ir apskritai balansuojantis eterinis aliejus. Padeda įveikti galvos skausmą, migreną, depresiją, emocinį stresą. Gaivus levandų aromatas mažina nuovargį, skatina protinę veiklą. Levandų aliejus padeda užmigti ir skatina kokybišką miegą.

Apelsinų eterinis aliejus - mažina uždegimą, padeda atsipalaiduoti, nurimti. aliejus suteikia palengvėjimą esant susirūpinimui, pykčiui ar depresijai.

Kaip naudoti nosies inhaliatorių?

  • Pridėkite jį šalia nosies, nebūtina jo kišti į gleivinės vidų.
  • Kvėpuokite lėtai.
  • Suskaičiuokite 1, 2, 3, 4, 5 lėtai įkvėpdami.
  • Vėl skaičiuodami iki 5 sulaikykite kvėpavimą.
  • Lėtai iškvėpkite.
  • Viską pakartokite po 2-3 kartus kiekvienai šnervei.
  • Jei reikia, naudokite inhaliatorių kas 2-3 val. per dieną.

Sudėtis: 100% natūralūs petigreinų lapų, bergamotės, levandų, apelsinų eteriniai aliejai

Susisiekite su mumis