BIOCOS academy

 • 100% NATŪRALUMAS.      AUGALINĖ KILMĖ.       ATSAKINGAS POŽIŪRIS.      SAUGI PAKUOTĖ
  VERTYBĖS
  100% NATŪRALUMAS. AUGALINĖ KILMĖ. ATSAKINGAS POŽIŪRIS. SAUGI PAKUOTĖ Skaityti daugiau
 • KOSMETIKOS PARINKIMAS. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. MĖGINĖLIAI
  100% PATENKINTAS KLIENTAS
  KOSMETIKOS PARINKIMAS. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. MĖGINĖLIAI Skaityti daugiau
 • PLAČIOS ATSISKAITYMO GALIMYBĖS. 
LOJALUMO PROGRAMA
  PATOGUS PIRKIMAS
  PLAČIOS ATSISKAITYMO GALIMYBĖS. LOJALUMO PROGRAMA Skaityti daugiau
 • KOSMETIKOS GAMYBA NUO 2009 M.
PARTNERIAI EUROPOJE.
GAMYBOS PASLAUGOS
  MŪSŲ VEIKLA
  KOSMETIKOS GAMYBA NUO 2009 M. PARTNERIAI EUROPOJE. GAMYBOS PASLAUGOS Skaityti daugiau
27 Bal
21 Bal
31 Kov
27 Kov
22 Kov
28 Vas
18 Sau
ATSILIEPIMAI
 • Kvapų neutralizatorius
  Aukščiausias balas šiam biocos produktui. Puikiai neutralizuoja kvapus, tinka ne tik gyvūnų laikymo patalpoms dezinfekuoti, bet atstoja ir įprastus oro gaiviklius, kurie nė iš tolo jam neprilygsta. Tai natūralus savo sudėtimi, malonaus kvap
  Viktorija, 2020-09-21
 • Anti - stress aromaterapinis purškalas
  Puikus produktas! Labai pravertė atsivežus į namus naująjį gyventoją:) Naudojam važiuojami į veterinarijos klinikas, nes mažulis stresuoja labai, tai tikrai mašinoje greitai užmiega!
  Asta, 2020-09-21
 • Kietas šampūnas šunims
  Labai patiko kietas šampūnas augintiniams. Šuniuko kailis liko švelnus, nesiveliantis ir kvepiantis. Šampūnas puikiai putoja. Patogu laikyti aliuminėje dėžutėje ir gamtą saugau :)
  Diana, 2020-09-21
 • Apsauginis balzamas šunų nosytėms
  Užsakiau šį balzamą, nes mano Taigos nosytė buvo pasidariusi negraži, išsausėjusi, šonuose parudavusi. Balzamo efektas pasijautė jau po pirmo patepimo. Dabar kasdien patepu balzamu, ir labai džiaugiamės gražia nosyte. :) Rekomenduoju!
  Jolanta, 2020-09-18
BIOCOS academy mokymai / seminarai / dirbtuvės
BIOCOS academy mokymai / seminarai / dirbtuvės
 • Natūralios kosmetikos gamybos dirbtuvės - tai įdomi ir naudinga edukacija, kurios metu biokosmetikos ekspertės supažindina su biokosmetikos ingredientais, gaminimo procesu. Dirbtuvių dalyviai pasigamina natūralių odos, plaukų priežiūros priemonių pagal paruoštus receptus.
 • Kvapų (aromaterapinių) kūrybos dirbtuvės - dirbtuvių metu atsipalaiduosite ir pabėgsite nuo kasdienybės, kartu su kvapų eksperte pasinersite į natūralius gamtos kvapus. Susipažinsite su eteriniais aliejais, atarais, ekstraktais ir jų pagalba kursite aromaterapinius kvapus. 
 • Parfumerijos dirbtuvės - tai kelionė po aromatų pasaulį, kurios metu susipažinsite su natūraliomis parfumerinėmis medžiagomis - eteriniais aliejais, atarais, absoliutais, ekstraktais, lavinsite uoslę, atradinėsite unikalius dar neuostytus aromatus. Kursite ir maišysite autentiškus kvapų akordus - gaminsite aliejinius kvepalus. 
 • Mokymai: Botaninė kosmetika ir aromaterapija - tai 5 pamokų kursas, įvadas apie aromaterapiją, natūralios kosmetikos gamybą, ingredientus, gamtos dovanų naudojimą grožiui bei šeimos sveikatai. Tai būtinosios bazinės žinios, norintiems pradėti gaminti kosmetikos priemones namuose, pradedantiems naudoti eterinius aliejus, naudojantiems juos vaikams.
 • Stovykla: Botaninė kosmetika, žoliavimas ir aromaterapija - vasarą, gamtos apsuptyje, organizuojame stovyklą - mokymus, kurių metu distiliuojame augalus variniuose alembikuose, gaminame muilus, kosmetikos bei aromaterapijos priemones, su profesionaliais pirtininkais mėgaujamės pirties procedūromis. O taip pat žoliaujame, buriamės lietuviškų augalų kortomis... ir tai dar ne viskas..

Plačiau apie mokymus

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite nuolaidą pirmajam apsipirkimui!

Užsiregistruokite ir gaukite išskirtinius pasiūlymus!

Susisiekite su mumis