BIOCOS academy

 • 100% NATŪRALUMAS.      AUGALINĖ KILMĖ.       ATSAKINGAS POŽIŪRIS.      SAUGI PAKUOTĖ
  VERTYBĖS
  100% NATŪRALUMAS. AUGALINĖ KILMĖ. ATSAKINGAS POŽIŪRIS. SAUGI PAKUOTĖ Skaityti daugiau
 • KOSMETIKOS PARINKIMAS. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. MĖGINĖLIAI
  100% PATENKINTAS KLIENTAS
  KOSMETIKOS PARINKIMAS. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. MĖGINĖLIAI Skaityti daugiau
 • PLAČIOS ATSISKAITYMO GALIMYBĖS. 
LOJALUMO PROGRAMA
  PATOGUS PIRKIMAS
  PLAČIOS ATSISKAITYMO GALIMYBĖS. LOJALUMO PROGRAMA Skaityti daugiau
 • KOSMETIKOS GAMYBA NUO 2009 M.
PARTNERIAI EUROPOJE.
GAMYBOS PASLAUGOS
  MŪSŲ VEIKLA
  KOSMETIKOS GAMYBA NUO 2009 M. PARTNERIAI EUROPOJE. GAMYBOS PASLAUGOS Skaityti daugiau
14 Grd
2 Spa
27 Bal
21 Bal
31 Kov
27 Kov
22 Kov
ATSILIEPIMAI
 • Drėkinamasis veido kremas Bio-Hialuron
  Jis efektyviai drėkina ir regeneruoja odą, jos neapsunkina, turi itin daug naudingų natūralių ingredientų, kurie pripažinti kaip veiksmingi stabdant odos senėjimo procesus. Ar verta išbandyti? Neabejotinai!
  preiles.wordpress.co, 2017-11-05
 • Natūralus veido kremas BIO+BB
  Tepasi labai lengvai, tiek ant “nuogo” veido, tiek mano visų kremų. Skirstosi be problemų. Šios priemonės tikrai negaliu pavadinti maskuojančia, bet labai gražiai išlygina spalvą, veidas atrodo gaivesnis, šviesesnis ir net matiškesnis.
  venividi.lt, 2017-11-05
 • Grožio salonas “Henrietė”
  Kiek man teko bandyti kitų lietuviškų natūralių kosmetikos gaminių, tik BIOCOS drėkinamieji kremai iš tiesų pasiteisino riebiai ir mišriai odai, yra lengvos konsistencijos, gerai susigeria ir nepalieka riebumo.
  Kosmetologė Jurgita, 2016-09-12
BIOCOS academy mokymai / seminarai / dirbtuvės
BIOCOS academy mokymai / seminarai / dirbtuvės
 • Natūralios kosmetikos gamybos dirbtuvės - tai įdomi ir naudinga edukacija, kurios metu biokosmetikos ekspertės supažindina su biokosmetikos ingredientais, gaminimo procesu. Dirbtuvių dalyviai pasigamina natūralių odos, plaukų priežiūros priemonių pagal paruoštus receptus.
 • Kvapų kūrybos dirbtuvės - dirbtuvių metu atsipalaiduosite ir pabėgsite nuo kasdienybės, kartu su kvapų eksperte pasinersite į natūralius gamtos kvapus ir susikursite aromaterapinį namų kvapą (Aromaterapijos dirbtuvėse) arba aliejinius kvepalus (Parfumerijos dirbtuvėse). 
 • Mokymai: Botaninė parfumerija - tai parfumerės vedama kelionė po aromatų pasaulį, kurios metu susipažinsite su natūraliomis parfumerinėmis medžiagomis - eteriniais aliejais, atarais, absoliutais, ekstraktais, lavinsite uoslę, atrasite unikalius dar neuostytus aromatus, maišysite kvapų akordus, išmoksite gaminti 100% natūralius kvepalus. Po kursų išduodamas parfumerijos kurso pažymėjimas.
 • Mokymai: Botaninė kosmetika ir aromaterapija - tai 5 pamokų kursas, įvadas apie aromaterapiją, natūralios kosmetikos gamybą, ingredientus, gamtos dovanų naudojimą grožiui bei šeimos sveikatai. Tai būtinosios bazinės žinios, norintiems pradėti gaminti kosmetikos priemones namuose, pradedantiems naudoti eterinius aliejus, naudojantiems juos vaikams.
 • Stovykla: Botaninė kosmetika, žoliavimas ir aromaterapija - vasarą, gamtos apsuptyje, organizuojame stovyklą - mokymus, kurių metu distiliuojame augalus variniuose alembikuose, gaminame muilus, kosmetikos bei aromaterapijos priemones, su profesionaliais pirtininkais mėgaujamės pirties procedūromis. O taip pat žoliaujame, buriamės lietuviškų augalų kortomis... ir tai dar ne viskas..

Plačiau apie mokymus

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite nuolaidą pirmajam apsipirkimui!

Užsiregistruokite ir gaukite išskirtinius pasiūlymus!

Susisiekite su mumis