• veikla karantino metu

  D I R B A M E !

  Apsipirkite internetu, pristatysime į Jums patogiausią vietą ir pakonsultuosime nuotoliniu būdu: 860403261 arba info@biocos.lt


  PLAČIAU
 • apsauga nuo virusų

  AROMATERAPIJA APSAUGAI NUO VIRUSŲ

  Natūralių dezinfektantų receptai


  PLAČIAU

BIOCOS academy

 • 100% NATŪRALUMAS.      AUGALINĖ KILMĖ.       ATSAKINGAS POŽIŪRIS.      SAUGI PAKUOTĖ
  VERTYBĖS
  100% NATŪRALUMAS. AUGALINĖ KILMĖ. ATSAKINGAS POŽIŪRIS. SAUGI PAKUOTĖ Skaityti daugiau
 • KOSMETIKOS PARINKIMAS. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. MĖGINĖLIAI
  100% PATENKINTAS KLIENTAS
  KOSMETIKOS PARINKIMAS. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. MĖGINĖLIAI Skaityti daugiau
 • PLAČIOS ATSISKAITYMO GALIMYBĖS. 
LOJALUMO PROGRAMA
  PATOGUS PIRKIMAS
  PLAČIOS ATSISKAITYMO GALIMYBĖS. LOJALUMO PROGRAMA Skaityti daugiau
 • KOSMETIKOS GAMYBA NUO 2009 M.
PARTNERIAI EUROPOJE.
GAMYBOS PASLAUGOS
  MŪSŲ VEIKLA
  KOSMETIKOS GAMYBA NUO 2009 M. PARTNERIAI EUROPOJE. GAMYBOS PASLAUGOS Skaityti daugiau
22 Kov
16 Kov
28 Vas
18 Sau
ATSILIEPIMAI
 • Drėkinamasis veido kremas Bio-Hialuron
  Jis efektyviai drėkina ir regeneruoja odą, jos neapsunkina, turi itin daug naudingų natūralių ingredientų, kurie pripažinti kaip veiksmingi stabdant odos senėjimo procesus. Ar verta išbandyti? Neabejotinai!
  preiles.wordpress.co, 2017-11-05
 • HIALURONO ŽELĖ
  "Biocos" priemonės sudėtyje tėra 4 sudėties elementai: vanduo, hialurono rūgštis ir du konservantai. Tokia priemonė efektyviai drėkins, minkštins, suteiks odai švelnumo, turėtų tikti visiems odos tipams.
  kosmetikosdnr.lt, 2017-11-05
 • Natūralus veido kremas BIO+BB
  Tepasi labai lengvai, tiek ant “nuogo” veido, tiek mano visų kremų. Skirstosi be problemų. Šios priemonės tikrai negaliu pavadinti maskuojančia, bet labai gražiai išlygina spalvą, veidas atrodo gaivesnis, šviesesnis ir net matiškesnis.
  venividi.lt, 2017-11-05
 • Aliejams nėra lygių!
  Aliejams nėra lygių!:) nežinau ką dabar daryčiau be jūsų.
  Dominykas, 2017-08-31
Biokosmetikos akademijos mokymai
Biokosmetikos akademijos mokymai
 • Kosmetikos gamybos vakarėliai - tai įdomi ir naudinga pramoga, kurios metu biokosmetikos ekspertės supažindina Jus su biokosmetikos ingredientais, gaminimo procesu, vakarėlio dalyvės pasigamina natūralių odos priežiūros priemonių pagal paruoštus receptus.
 • Kvapų kūrimo pamokos (vakarėliai) - vakarėlio metu atsipalaiduosite ir pabėgsite nuo kasdienybės, kartu su kvapų eksperte pasinersite į natūralius gamtos kvapus. Susipažinsite su eteriniais aliejais, atarais, ekstraktais ir jų pagalba kursite namų ir parfumerinius kvapus.
 • Asmeninių kvepalų kūrimas - tai smagus, atpalaiduojantis ir edukacinis užsiėmimas. Tai kelionė po paslaptingą, netikėtumų ir keistų sutapimų pilną, rodos, pažįstamą, bet tuo pačiu ir visiškai nepatirtą kvapų pasaulį. Tai galimybė pažinti kvapus ir save, suvokti priežastis, dėl kurių vieni kvapai mus traukia, o kitų negalime pakęsti. Tai patirtis, kuri leidžia pajausti, užuosti, sužinoti, prisiminti, suprasti kvepalų paslaptis ir susikurti save atitinkančius kvepalus.
 • Mokymai: Botaninė kosmetika ir aromaterapija - tai 5 pamokų kursas, įvadas apie aromaterapiją, natūralios kosmetikos gamybą, ingredientus, gamtos dovanų naudojimą grožiui bei šeimos sveikatai. Tai būtinosios bazinės žinios pradedantiems naudoti eterinius aliejus ar kurti kosmetiką namuose, saugiai naudoti ją vaikams.
 • Stovykla: Botaninė kosmetika, žoliavimas ir aromaterapija - birželio 7-9 d. gamtos apsuptyje, Labanoro girioje įsikūrusioje sodyboje vyks  mokymai. Gaminsime muilą senoviniu šaltuoju būdu. Ruošime augalus, distiliuosime variniuose alembikuose. Praktikuosimės geriau pažinti augalus gamtoje. Bursime lietuviškų augalų kortomis ir mokinsimės virti nuostabų sielą ir kūną gydantį sirupą ir tai dar ne viskas.

Plačiau apie mokymus

Tapkite nariu!

Užsiregistruokite ir gaukite išskirtinius pasiūlymus!

Susisiekite su mumis