Premijos taškai registruotiems pirkėjams!  l   Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 35€

Eteriniai aliejai (visi)

Tinklelis
Sąrašas

Filtruoti
  • 20
  • 40
  • 100

Kodėl BIOCOS eteriniai aliejai?

BIOCOS - tai aromaterapeutų atrinkti kokybiški 100% natūralūs eteriniai aliejai visai šeimai. Aromaterapinės kokybės eteriniai aliejai difuzoriams, sveikatai, masažams, kosmetikos gamybai. BIOCOS eteriniai aliejai kruopščiai atrenkami iš sertifikuotų ūkių, augintojų-distiliuotojų, todėl yra švarūs ir gryni. 

Mūsų asortimente saugūs eteriniai aliejai vaikams ir nėščiosioms. Jūsų patogumui eteriniai aliejai suskirstyti pagal poveikį - imuniteto stiprinimui, oro valymui, nuotaikos gerinimui, miegui, pirčiai, vabzdžiams baidyti.  Eteriniai aliejai skirstomi pagal poveikį emocijoms - harmonizuojantys, raminantys, tonizuojantys, miegui ar skatinantys susikaupimą. Pasirinkti teisingą eterinį aliejų padės eterinių aliejų poveikio filtras. 

Kaip naudoti eterinius aliejus?

Eteriniai aliejai dažniausiai garinami aromatinėse lempose virš žvakės arba eterinių aliejų difuzoriuose. Į vandenį lašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus, maišykite kelių rūšių aliejus arba naudokite mišinius garinimui. 

Pasilepinkite aromatinėmis voniomis. Į pilną vonią lašinkite ne daugiau 6 lašelių eterinio aliejaus ar jų mišinių. Ypač naudinga sudirgus, esant nerimui, blogai nuotaikai, jei kankina nemiga. Daugelis eterinių aliejų palengvina PMS. Prieš pildami eterinius aliejus į vandenį, juos ištirpinkite šaukšte bazinio aliejaus, dušo gelio, vonios putose ar įmaišykite į druską, nes vandenyje eteriniai aliejai netirpsta ir lieka paviršiuje, todėl gali dirginti odą. 

Peršalus iš antibakterinių eterinių aliejų galima pasidaryti inhaliacijas - į karštą puodelį vandens įlašinti 2-3 lašelius eterinio aliejaus ir giliai kvėpuoti 1 minutę. 

Naudojami pirtyse eteriniai aliejai puikia valo ir detoksikuoja kūną. Įlašinkite į vandenį, pašlakstykite sienas, grindis, tik nepilkite ant akmenų – eteriniai aliejai sudegs neduodami naudos. Jau įkaitusioje pirtyje juos vertėtų vartoti tik norint aromato ar inhaliacijoms. Mėgstamiausi eteriniai aliejai pirčiai - eukaliptų, apelsinų, levandų, kadagių, arbatmedžio, čiobrelių, japoninių laurenių, pipirmėčių ar kitu mėgiamu. Labiausiai pirčiai tinkami eteriniai aliejai yra lengvinantys kvėpavimą, atpalaiduojantys, mažinantys įtampą.

Eterinius aliejus naudokite masažiniuose aliejuose arba kvapniose dulksnose namams ar patalynei.

Katalogas

Filtravimas
Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai