Titano dioksidas

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

 10/50/100 g

Milteliai

Mineralinis UV filtras (galima išgauti iki 30 SPF)

Apsaugą nuo ultravioletinių saulės spindulių suteikia kai kurie natūralūs nerafinuoti augaliniai aliejai. Apie aliejų UV apsaugą skaitykite čia.

Norint stipresnės natūralios apsaugos nuo saulės, reikėtų rinktis priemones nuo saulės su mineralinėmis druskomis - titano dioksidu arba cinko oksidu. Titano dioksidas - pasaulyje pripažintas natūralus UV filtras. Titano dioksidas gali natūraliai suteikti stiprią apsaugą nuo saulės (20 SPF ir daugiau), tačiau tuo pačiu jis nesiskverbia į odą, lieka organizmo išorėje. Mineralinės medžiagos sukuria apsauginį barjerą, kuris lengvai nusiplauna, bet nepatenka į vidaus organus ir nesikaupia organizmo audiniuose, kaip kitos cheminės medžiagos. Vaikams ir žmonėms, turintiems jautrią odą, skirti kremai nuo saulės paprastai gaminami tik su titano dioksidu arba cinko oksidu, nes šie UV filtrai mažiau dirgina odą nei cheminiai.

Natūralią apsaugą nuo saulės galite susikurti vien iš natūralių aliejų bei žiupsnelio titano dioksido miltelių. Pasirinkite natūralią UV apsaugą suteikiančius aliejus, sumaišykite juos ir įmaišykite titano dioksido miltelių.

5 % titano dioksido suteiks apie 10 SPF ir apsaugos 90 % nuo UVA, UVB ir netgi UVC spindulių,

10 % miltelių suteikia apie 15-20 SPF.

Miltelius sumaišykite su aliejumi. Galite naudoti mikserį, kad milteliai lygiau išsiplaktų ir lygiau pasidengtų ant odos. Titano dioksidas suteiks aliejams balzganą, drumstą atspalvį, kuris veikia veidrodžio principu - atspindi spindulius. Prieš naudojimą kaskart suplakite.

Ingredients: Titanium dioxide

Susisiekite su mumis