Avokadų aliejus, ekologiškas

Avokadų aliejus, ekologiškas

Avokadų aliejus vertingiausias sausiai odai, nes gausiai maitina drėkina, minkština odą. Mūsų avokadų aliejus - nerafinuotas ir nefiltruotas, 100% grynas, tirštas, natūraliai žalias, kaip ką tik išspaustas. Todėl aliejuje gausu vitamino E, kuris padeda nutolinti odos senėjimo požymius.

PREKĖS INFORMACIJA

Lotyniškas pavadinimas: Persea gratissima

Avokadų tėvynė – Meksika ir Centrinė Amerika. Avokadų aliejus spaudžiamas iš sunokusių ar net pernokusių džiovintų vaisių minkštimo. Prieš spaudžiant aliejų, vaisiai nulupami, išimami kauliukai, susmulkinami ir džiovinami. Sudžiūvusios avokado skiltelės sutrinamos ir šaltuoju būdu spaudžiamas aliejus. Avokadai priskiriami vaisiams, o tiksliau, uogoms. Didelės uogos su kaulu, kurios subręsta ant medžio, tačiau prinoksta nuskintos. Avokadai neišbūna ant medžio, net jei jų niekas nenuskintų. Ilgainiui nukrenta patys ir dažniausiai, neprisirpę. Nukritę prisirpsta ant žemės. Vienas medis per metus gali subrandinti vidutiniškai iki 1200 vaisių.

SAVYBĖS:

Mūsų avokadų aliejus - nefiltruotas, skalsus ir tirštas. Šis aliejus skverbiasi į odą giliau nei bet kuris kitas aliejus ir dėl odą minkštinančių savybių idealiai tinka sausai ir brandžiai odai.

Avokadų aliejus turtingas vitaminų A, B1, B2, D ir E, riebiųjų rūgščių - omega 6, oleino, palmitino. Vitaminas E yra žinomas kaip stiprus antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais ir taip padedantis nutolinti odos senėjimo požymius. Daug riebiųjų rūgščių turinčius aliejus oda itin gerai pasisavina.

Avokadų aliejus labai naudingas nagų ir odelių priežiūrai. Aliejų įmasažuokite į nagus, nes jis apsaugo odeles nuo šerpetojimo, stiprina nagus ir mažina jų sluoksniavimąsi.

NAUDOJIMAS:

Avokadų aliejų galite naudoti gryną arba skiesti su kitais kosmetiniais aliejais ir sukurti unikalius, tik Jūsų odai pritaikytus aliejų ir naudingųjų vitaminų kompleksus.

Pasigaminkite molio kaukę ir į ją įpilkite šiek tiek avokadų aliejaus ir mėgaukites odą minkštinančia, drėkinančia bei valomąja kauke.

Avokadų aliejus labai naudingas nagų ir odelių priežiūrai. Aliejų įmasažuokite į nagus, nes jis apsaugo odeles nuo šerpetojimo, stiprina nagus ir mažina jų sluoksniavimąsi.

Patogesniam aliejaus naudojimui galite įsigyti pompą-dozatorių

Pagrindinės veikliosios medžiagos Vitaminas E, Vitaminas A, Avokadų aliejus
Sertifikavimas Ekologiškas
Išgavimo būdas Šalto spaudimo, nerafinuotas
Talpa 30, 50
Kilmės šalis Čilė

Sudėtis: Riebalų rūgštys: palmitic acid (16%), palmitoleic acid (7%), oleic acid (60%), linoleic acid (14%), α-linoleic acid (1%). Phytosterols, vitamin E.

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus